איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
4 רובינוב גיא פיבוט 30/06/2010
6 מלכין שון פיבוט 01/12/2009
7 קולה איתי אסף פיבוט 21/09/2010
8 חביב עידו פיבוט 30/06/2010
9 שליקרמן דין פיבוט 18/09/2009
10 אבירם יאיר פיבוט 14/12/2009
15 שמרלינג רועי פיבוט 09/06/2009
17 קטנוב אביב פיבוט 19/03/2010
25 לובל ארז פיבוט 01/01/2009
28 טלמון אורי דניאל פיבוט 10/04/2010
33 גאליס ליאון שוער 14/12/2008
45 גומני איתי פיבוט 17/09/2010
72 חלנסקי מאור פיבוט 21/03/2010
77 כושר מורי פיבוט 05/08/2009
88 פייגלסון איתן פיבוט 19/08/2009
91 חינצ'וק מרק פינה 30/06/2009

בעלי תפקידים

אור פרטוש
עוזר מאמן: אור פרטוש
ארז ארבל
מנהל מחלקת נוער: ארז ארבל
ולדימיר אסטיקוב
מאמן: ולדימיר אסטיקוב

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
20/12/2023, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 3
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל קרית אונו 23-20
26/12/2023, יום ג'
17:00
17:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 2
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי פתח תקוה 23-32
08/01/2024, יום ב'
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 4
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 42-15
17/01/2024, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 5
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה אס"א תל אביב 35-21
01/02/2024, יום ה'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 6
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי תל אביב 36-16
14/02/2024, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 8
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ארזים ר"ג 20-22
28/02/2024, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה 2  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 1
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה 2 מכבי פתח תקוה 26-29
07/03/2024, יום ה'
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 7
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה מכבי פתח תקוה 10-50
11/03/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל אשדוד 36-25
01/05/2024, יום ד'
19:15
19:15 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 9
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 מכבי פתח תקוה 28-36
21/05/2024, יום ג'
16:30
16:30 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי פתח תקוה 2
נערים ט צפון, מחזור 10
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי פתח תקוה 2 27-25
29/05/2024, יום ד'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי פתח תקוה 36-31
06/06/2024, יום ה'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 12
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.מ. מוצקין 32-37
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גולדה- פ"ת
כתובת האולם: ראשון לציון 8, פתח תקוה


מולטןoryznסמל