איגוד הכדוריד
   

משחקים במוקדמות אליפות העולם 2021 - שלב 1
 
23.10.2019 | ישראל - פינלנד | 32:33
27.10.2019 | יוון - ישראל | 25:26
01/02.01.2020 | קפריסין - ישראל 
4/5.01.2020 | ישראל - קפריסין 
8/9.01.2020 | פינלנד - ישראל 
11/12.01.2020 | ישראל - יוון 
 
 
נבחרות ישראל הצעירות
מבדקי יכולת - מידע חשוב

 
הצוות המקצועי של איגוד הכדוריד ערך מבדקי יכולת לשחקני הנבחרות הצעירות בשנים האחרונות. החשיבות של היכולות הפיזיות של השחקן בענף הכדוריד כבר נכתבו באלפי מאמרים מחקריים מאז נכנסו מאמני הכושר הגופני יותר ויותר לתוך הצוות המקצועי של הקבוצות והנבחרות.
 
בנינו מאגר מידע עם כל התוצאות, על פי הערך הממוצע שמצאנו, עם הגילאים ועם המדד הבינלאומי היחסי. בנינו טבלה עם 6 מדדי התייחסות לשחקני נבחרות ישראל הצעירות על פי הגילאים, אך מדדים אלו הם גם לכל שחקני
המועדונים עם ערכים מינימליים היש לעשות בכל מדד.

מכיוון שאנחנו מבינים שזהו תהליך וכל השחקנים נמצאים בתהליך גדילה, קיבלנו החלטה שהשחקן חייב להשיג את התוצאות במינימום הנדרש בתוך התהליך.

ערכי המינימום של המדדים נמצאים בטבלה המצורפת :
שחקנים בגילאי נבחרת העתודה חייבים לעמוד בכל המדדים (6/6); שחקנים בגילאי נבחרת הנוער יכולים לא לעמוד במדד אחד  (5/6); שחקנים בגילאי הנערים יכולים לא לעמוד במדד אחד (כאשר המדד צריך להיות זריזות או קפיצה לגובה מהמקום) (3/4); שחקנים בגילאי 14-15 יכולים לא לעמוד בשני מדדים (כאשר המדדים צריכים להיות זריזות וקפיצה לגובה מהמקום) (2/4).

שחקן אשר לא יוכל לבצע את דרישות מינימום של מדדים אלו לא יול להיות חלק מסגל הנבחרות הצעירות של ישראל. בנוסף, שחקן אשר יפסיד יום מבדקים או לא יעמוד במינימום הנדרש של המדדים על פי גילו , יקבל השחקן תכנית עבודה אישית לעבודה גופנית. במידה ויצליח לעמוד שוב בדרישות המינימום יוזמן השחקן לאימוני הנבחרת.
כמו כן, אנחנו נעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מועדוני הכדוריד בישראל ומאמן הכושר של הנבחרות יכול לעזור ולסייע לכל שחקן נבחרת להשיג את מטרותיו .

זוהי עבודה מחייבת לכולנו על מנת לקדם ולשפר  את הכדוריד הישראלי בעתיד הקרוב.
קובץ מצורף:  מבדקי יכולת לנבחרות ישראל הצעירות – תוצאות רצויות

 
 
נבחרת העתודה
 
תשתתף באליפות אירופה עד גיל 20 שתיערך ב-2 עד 12 ביולי 2020 באוסטריה (אינסברוק) ובאיטליה (בריקסן)
 
סגל הנבחרת
 
שוערים: זיו קדן (חולון) ושון ריבקין (הפועל אשדוד).
שחקני שדה: נועם חייט (רחובות), פיליפ אירוביץ (קרית אונו), עמית מוטולה (רמה"ש), ניב שמן, גיא גרא ועמית צ'מרינסקי (מכבי ראשל"צ), אמיר שניידר, דניאל מוסינדי (ארלנגן, גרמניה), לידור פסו (חולון), לידור פינטו (מ.כ באר שבע), יונתן דיין (גומרסבאך, גרמניה), יואב למברוזו (אייזנאך, גרמניה), יובל ימנר וניתן זהבי (אס"א ת"א).
מאמן: אלכסנדר ברקוביץ.
מאמן שוערים: יוליאן סטראט

 
 

נבחרת הנוער
 
תשתתף באליפות אירופה עד גיל 18 שתיערך ב-13 עד ה-23 באוגוסט 2020 בסלובניה.
 
שוערים: יותם בוחניק (נס ציונה), דניאל פלד (רמה"ש).
שחקני שדה: פינה שמאל - תום לייבוב (אס"א ת"א), רועי ליבגוט (הפועל ראשל"צ). מקשר שמאל – תום רוזנפלד (קרית אונו), גיא ירימי (רמה"ש), מרכז – עידן בטיטו (הפועל ראשל"צ), איתי שלמא (מכבי ראשל"צ), אור לוי (חולון), נדב כהן (רחובות), מקשר ימין – אביב שרעבי (הפועל ראשל"צ), יונתן הדר (מכבי ראשל"צ). פינה ימין - אלון שולמן (מ.כ חולון), מקשר יפתח דהן (בני הרצליה), פיבוט - אור ממן (מ.כ חולון), גל עזריאל (מכבי ראשל"צ)
מאמנים: דביר גולדשטיין, ניסים פלח.
מאמן שוערים: יוליאן סטראט
 
*הגרלת המשחקים של נבחרות ישראל הצעירות באליפויות אירופה ייערכו בהמשך השנה.
מולטןoryznסמל