איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אליהו אוראל פיבוט 17/12/2008
1 גרינשפון ליאם שוער 11/08/2010
1 וילק ליאל שוער 15/07/2009
1 סיאג שחר שוער 24/07/2008
7 פרידמן גיא מקשר 20/01/2010
11 אוחיון אדיר פינה 23/07/2009
13 לוי עידן מקשר 09/04/2009
17 רפאילוב ליאב פינה 10/02/2009
19 סייג דניאל פיבוט 02/03/2009
21 טורג'מן נועם מקשר 03/12/2009
22 וינטר לירוי מקשר 22/12/2009
27 פליסקין אייל פינה 02/06/2009
33 רפאילוב איליי פינה 10/02/2009
45 הראל יובל פינה 23/07/2009
46 סבג אילון שוער 05/11/2009
55 ברקוביצי אלירן שוער 04/03/2009
69 דורי- ברנע עילי מקשר 05/03/2009
70 אהרון כפיר פיבוט 12/07/2010
74 כיאל ירין פינה 10/06/2010
75 עובד עדי פיבוט 27/07/2010
88 פליסקין איתי פיבוט 18/08/2010
99 הדר הראל פיבוט 10/09/2010
99 כהן אורי פינה 20/10/2009

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
12/12/2023, יום ג'
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 25-48
26/12/2023, יום ג'
17:00
17:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 2
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי פתח תקוה 23-32
20/01/2024, יום ש'
14:30
14:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מ.כ. חולון 2
נערים ט צפון, מחזור 6
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מ.כ. חולון 2 30-23
06/02/2024, יום ג'
16:45
16:45 מכבי פתח תקוה 2  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 7
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה 2 מ.מ. מוצקין 27-22
24/02/2024, יום ש'
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 8
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 25-29
09/03/2024, יום ש'
14:30
14:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
נערים ט צפון, מחזור 4
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 36-24
30/03/2024, יום ש'
14:30
14:30 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 9
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו 28-35
08/04/2024, יום ב'
17:15
17:15 מכבי תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.מ. מוצקין 34-54
19/05/2024, יום א'
17:15
17:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 5
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג מ.מ. מוצקין 18-25
06/06/2024, יום ה'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 12
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.מ. מוצקין 32-37
09/06/2024, יום א'
17:30
17:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי פתח תקוה 2
נערים ט צפון, מחזור 12
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי פתח תקוה 2 40-32
13/06/2024, יום ה'
17:15
17:15 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 11
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי ארזים ר"ג 30-24
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גושן- קרית מוצקין
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


מולטןoryznסמל