איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אריאלי איתי שוער 16/10/2008
1 בלס טל שוער 15/07/2010
1 עילם יואב שוער 30/01/2010
3 גרין אמיר אורי פיבוט 22/04/2009
4 נחום עילאי פינה 19/11/2009
6 בר עוז יואב פיבוט 19/06/2009
7 יוספולסקי אסף מקשר 21/12/2009
7 שמואל עודד מקשר 08/03/2009
8 פופיול עידו מקשר 23/04/2009
9 גזית ניל פינה 17/01/2010
10 וינמן נועם מקשר 19/03/2009
11 דקל תומר פינה 17/10/2009
12 קציר תומר פיבוט 28/09/2009
13 כפולר מיכאל מרכז 16/03/2009
17 נוימן אסף מקשר 07/04/2009
18 קפלן דניאל פינה 12/03/2009
21 קרת אביב פינה 26/04/2009
22 זייפר גל שוער 03/12/2009
23 כהן עידן פיבוט 05/08/2009
24 חביב שגיא מרכז 14/12/2009
26 נגל נדב פיבוט 04/10/2008
32 שלוינסקי יואב פינה 02/02/2009

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
16:30
16:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 44-23
12/12/2023, יום ג'
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 25-48
23/12/2023, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 30-36
08/01/2024, יום ב'
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 4
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 42-15
03/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 7
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 35-10
10/02/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון 2
נערים ט צפון, מחזור 8
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 2 22-41
04/03/2024, יום ב'
16:45
16:45 מכבי פתח תקוה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 9
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה 2 א.ס. רמת השרון 43-22
09/03/2024, יום ש'
12:45
12:45 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 34-39
30/03/2024, יום ש'
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי רעננה
נערים ט צפון, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי רעננה 36-37
02/04/2024, יום ג'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. נס ציונה 44-42
06/04/2024, יום ש'
13:15
13:15 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 5
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 34-37
11/05/2024, יום ש'
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 12
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 37-22
16/05/2024, יום ה'
17:30
17:30 מכבי רעננה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 11
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה א.ס. רמת השרון 32-27
24/05/2024, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. חולון  נגד  א.ס. רמת השרון
חצי גמר פלייאוף נערים ט', מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. חולון א.ס. רמת השרון 42-49
28/05/2024, יום ג'
18:45
18:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
חצי גמר פלייאוף נערים ט', מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 33-35
04/06/2024, יום ג'
19:15
19:15 מ.כ. חולון  נגד  א.ס. רמת השרון
חצי גמר פלייאוף נערים ט', מחזור 3
קציר- חולון מ.כ. חולון א.ס. רמת השרון 42-45
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל