איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 ליבשיץ יוני שוער 26/10/2009
3 בן סימון אלון מרכז 02/03/2009
5 אבוטבול איתמר פיבוט 19/05/2009
6 סטר מאור פינה 16/07/2010
7 ביטון סאלי מרכז 25/11/2009
8 בר לב נעם מקשר 23/09/2009
8 דנינו דניאל פינה 17/11/2009
9 ביטון אורי מקשר 05/01/2010
9 גרובמן אושרי פיבוט 01/05/2009
9 לוק אור מרכז 09/07/2010
10 לביא איתמר מקשר 13/01/2010
12 וויטוביץ מטביי שוער 30/06/2009
14 מרדכי עידו מרכז 17/05/2010
17 פיסחקוב עידן מרכז 25/08/2009
32 סויסה עידן מקשר 27/03/2009

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
06/12/2023, יום ד'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 28-23
06/01/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 4
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 35-23
13/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 5
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי גדי ראשון לציון 33-28
24/01/2024, יום ד'
19:30
19:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 6
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה הפועל אשדוד 30-31
03/02/2024, יום ש'
13:00
13:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 7
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מ.כ. חולון 34-27
14/02/2024, יום ד'
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 9
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 26-28
29/02/2024, יום ה'
20:15
20:15 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 8
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד עירוני רחובות 29-37
11/03/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל אשדוד 36-25
18/03/2024, יום ב'
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 10
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל ערד 19-37
27/03/2024, יום ד'
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
נערים ט דרום, מחזור 2
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי דימונה 39-31
06/04/2024, יום ש'
15:30
15:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 12
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל אשדוד 38-48
10/04/2024, יום ד'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 35-34
13/04/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 11
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-37
30/04/2024, יום ג'
11:00
11:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 14
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל אשדוד 0-12
04/05/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 13
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.כ. נס ציונה 33-32
08/05/2024, יום ד'
18:00
18:00 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 3
אולם הפועל- ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 37-28
15/05/2024, יום ד'
18:30
18:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה נערים ט', חצי גמר
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 32-34
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
מקיף ט'- אשדוד
כתובת האולם: שבט ראובן 2, אשדוד


מולטןoryznסמל