איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אפרת מיכאל שוער 07/12/2010
1 תירוש נועם שוער 06/07/2009
3 הולצשלג איילון פיבוט 18/07/2009
5 פלח נועם פיבוט 15/09/2009
8 גולדרינג אריאל מקשר 03/08/2010
9 שוקר נעם פינה 04/04/2009
10 קורן דן מקשר 14/02/2009
11 איצקוביץ רז מקשר 30/10/2009
13 עבדי איתי פיבוט 06/01/2009
15 אפשטיין איתי פינה 30/11/2009
17 דהן יובל פיבוט 16/02/2010
17 דורון לוטן פינה 15/10/2010
17 שוקר זהר מקשר 04/04/2009
20 בן עזרא דויד מקשר 21/08/2009
20 רב אור רותם שוער 16/04/2009
26 עשבי עומר פינה 18/04/2009
27 מוסקוביץ איתמר מקשר 27/10/2010
30 בוחניק ארז שוער 28/10/2008
34 סוקולובסקי אלעד מקשר 16/11/2010
37 צ'רניאבסקי אופיר מרכז 04/12/2008
44 סורוקה עומרי מקשר 07/03/2009
55 דנן גיא מקשר 17/12/2009
77 גרשון מתן שוער 27/12/2009
99 פורנרי איתמר פינה 21/06/2009

בעלי תפקידים

אלון נגל
מנהל קבוצה: אלון נגל

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
18:00
18:00 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 1
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 42-28
23/12/2023, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 30-36
25/12/2023, יום ב'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים ר"ג 19-29
01/01/2024, יום ב'
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. חולון 2
נערים ט צפון, מחזור 4
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.כ. חולון 2 26-40
17/01/2024, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 5
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה אס"א תל אביב 35-21
29/01/2024, יום ב'
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  מכבי פתח תקוה 2
נערים ט צפון, מחזור 6
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי פתח תקוה 2 23-37
08/02/2024, יום ה'
17:15
17:15 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 28-44
24/02/2024, יום ש'
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 8
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 25-29
09/03/2024, יום ש'
12:45
12:45 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 34-39
18/03/2024, יום ב'
17:30
17:30 מכבי רעננה  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 9
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה אס"א תל אביב 21-36
03/06/2024, יום ב'
20:15
20:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 10
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג אס"א תל אביב 21-24
05/06/2024, יום ד'
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי רעננה
נערים ט צפון, מחזור 12
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי רעננה 36-26
19/06/2024, יום ד'
18:45
18:45 מ.כ. חולון 2  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 11
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 אס"א תל אביב 20-31
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוניברסיטה (עלית)- ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


מולטןoryznסמל