איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אבאדליאן דניאל שוער 25/02/2009
1 אביזמר דניאל פיבוט 19/03/2009
1 אהרון בר מרכז 14/12/2008
1 אמינוב יואב מקשר 22/05/2009
1 אנקונינה יאיר פיבוט 01/01/2009
1 גפן גילעד מקשר 16/05/2009
1 הולינגר איתמר שוער 28/01/2009
1 זקוטו עמית פיבוט 20/03/2009
1 נדב אלמוג מרכז 24/05/2009
1 פרי מתן פינה 08/10/2009
1 רואה רוסו אריאל מקשר 19/11/2009
1 שחק איתי פינה 18/12/2008
1 שיל אקים פינה 28/07/2009
1 תמרי אסף פינה 01/01/2009
3 פיגלמן גיא מרכז 14/12/2009
9 גיא רוי מקשר 22/12/2009

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
16/12/2023, יום ש'
12:00
12:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 1
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה מכבי ארזים ר"ג 23-38
23/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מ.כ. חולון 2
נערים ט צפון, מחזור 3
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג מ.כ. חולון 2 24-28
25/12/2023, יום ב'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים ר"ג 19-29
08/01/2024, יום ב'
16:45
16:45 מכבי פתח תקוה 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 4
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה 2 מכבי ארזים ר"ג 22-20
20/01/2024, יום ש'
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 6
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי ארזים ר"ג 33-16
03/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 7
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 35-10
14/02/2024, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 8
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ארזים ר"ג 20-22
17/02/2024, יום ש'
16:15
16:15 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי ארזים ר"ג
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי ארזים ר"ג 35-20
06/04/2024, יום ש'
15:30
15:30 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מ.כ. חולון
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג מ.כ. חולון 41-22
07/04/2024, יום א'
20:15
20:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 9
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג מכבי תל אביב 36-17
19/05/2024, יום א'
17:15
17:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 5
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג מ.מ. מוצקין 18-25
03/06/2024, יום ב'
20:15
20:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 10
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג אס"א תל אביב 21-24
05/06/2024, יום ד'
20:15
20:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 11
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 25-35
13/06/2024, יום ה'
17:15
17:15 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 11
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי ארזים ר"ג 30-24
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוהל שם- רמת גן
כתובת האולם: רוקח 118, רמת גן


מולטןoryznסמל