איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 גרוס רון מקשר 04/06/2009
2 יהלומי תאי פינה 14/08/2009
6 רובינשטיין יונתן פינה 07/12/2010
7 אשור מורי פינה 18/11/2009
8 פרוז'ן רן מקשר 04/03/2009
10 כהן אייל שוער 28/06/2010
13 רפופורט מתן מרכז 31/10/2008
14 הרשקוביץ עידו פינה 02/08/2010
15 חזיזה לוגן מקשר 22/10/2010
16 בירנבאום דניאל מקשר 21/03/2010
17 שוורץ אדם מקשר 11/04/2010
18 שי אלון מקשר 06/10/2009
20 קורן בן מקשר 05/05/2010
22 טוביס רום מקשר 02/04/2009
25 נחום ארז פיבוט 10/10/2010
27 אייזנברג שילה מקשר 24/12/2009
33 בנימיני איתי מקשר 03/12/2010
33 שון יונתן שוער 11/04/2009
77 נעים שרואט איתן מקשר 29/07/2010

בעלי תפקידים

עומר דבדה
מאמן: עומר דבדה

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
11/12/2023, יום ב'
16:45
16:45 מכבי פתח תקוה 2  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 2
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה 2 מכבי תל אביב 32-15
04/01/2024, יום ה'
20:00
20:00 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. חולון 2
נערים ט צפון, מחזור 1
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.כ. חולון 2 23-36
06/01/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי תל אביב 47-20
01/02/2024, יום ה'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 6
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי תל אביב 36-16
08/02/2024, יום ה'
17:15
17:15 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 28-44
14/02/2024, יום ד'
18:30
18:30 מכבי רעננה  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 8
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה מכבי תל אביב 40-37
09/03/2024, יום ש'
13:00
13:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
קציר- חולון מ.כ. חולון מכבי תל אביב 31-35
06/04/2024, יום ש'
13:15
13:15 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 5
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 34-37
07/04/2024, יום א'
20:15
20:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 9
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג מכבי תל אביב 36-17
08/04/2024, יום ב'
17:15
17:15 מכבי תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.מ. מוצקין 34-54
06/05/2024, יום ב'
19:00
19:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי רעננה
נערים ט צפון, מחזור 10
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי רעננה 39-42
11/05/2024, יום ש'
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 12
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 37-22
24/05/2024, יום ו'
15:30
15:30 מכבי תל אביב  נגד  א.כ. נס ציונה
חצי גמר פלייאוף נערים ט', מחזור 1
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.כ. נס ציונה 25-38
28/05/2024, יום ג'
19:30
19:30 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי תל אביב
חצי גמר פלייאוף נערים ט', מחזור 2
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה מכבי תל אביב 49-50
13/06/2024, יום ה'
19:30
19:30 מכבי תל אביב  נגד  א.כ. נס ציונה
חצי גמר פלייאוף נערים ט', מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.כ. נס ציונה 40-38
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
תיכונט- ת"א
כתובת האולם: שושנה פרסיץ 3, תל אביב


מולטןoryznסמל