איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אברהם מייקל שוער 10/04/2009
1 נחמן דורון שוער 21/05/2010
2 שלמה יובל מרכז 28/02/2010
3 עמיר אשד מקשר 13/10/2009
7 דימנשטיין רון פינה 22/12/2009
8 שויקה דניאל מרכז 09/09/2009
9 גורביץ' עידו פינה 29/06/2010
9 קרודו יואב פינה 24/09/2009
10 פנחס עומר מרכז 26/05/2009
12 שושן נועם שוער 14/07/2009
13 מיכאל עמית מקשר 16/02/2009
13 שרעבי שי-לי פינה 29/04/2010
14 יפרח יהב מקשר 14/04/2010
17 לוי נעם מקשר 03/07/2009
18 בכר אורי פיבוט 31/12/2008
55 מרקוס מוניס עידן מקשר 14/06/2010

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
06/12/2023, יום ד'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 28-23
09/12/2023, יום ש'
14:00
14:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 2
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון עירוני רחובות 38-34
27/12/2023, יום ד'
19:00
19:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 3
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות א.כ. נס ציונה 33-26
06/01/2024, יום ש'
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 4
קציר- חולון מ.כ. חולון עירוני רחובות 27-55
13/01/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 5
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 39-35
20/01/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ערד  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 7
אולם הפועל- ערד הפועל ערד עירוני רחובות 39-22
24/01/2024, יום ד'
17:30
17:30 עירוני רחובות  נגד  מכבי דימונה
נערים ט דרום, מחזור 6
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מכבי דימונה 22-36
19/02/2024, יום ב'
16:45
16:45 מכבי פתח תקוה 2  נגד  עירוני רחובות
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה 2 עירוני רחובות 43-21
24/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 א.כ. נס ציונה  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 10
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה עירוני רחובות 27-31
29/02/2024, יום ה'
20:15
20:15 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 8
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד עירוני רחובות 29-37
07/03/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 9
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מכבי גדי ראשון לציון 42-35
06/04/2024, יום ש'
14:00
14:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 12
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 29-40
10/04/2024, יום ד'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 35-34
02/05/2024, יום ה'
20:15
20:15 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 11
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מ.כ. חולון 44-39
09/05/2024, יום ה'
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 13
נעם חיים דימונה מכבי דימונה עירוני רחובות 29-33
27/05/2024, יום ב'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 14
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ערד 21-33
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
היכל הספורט (קציר)- רחובות
כתובת האולם: חנה אברך 25 פינת כהןיצחק 2, רחובות


מולטןoryznסמל