איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
3 נאמן יהונתן מקשר 08/04/2010
4 נחמני נועם פיבוט 28/04/2009
5 להט רביד פיבוט 18/02/2009
6 אידה ים מקשר 14/07/2009
7 לקסר יונתן מרכז 17/12/2009
8 מזרחי גבריאל פינה 22/12/2008
9 פרי אלון פיבוט 03/04/2009
10 חסין רוי מקשר 22/05/2009
12 דרמון יובל שוער 01/06/2009
15 חסין בן מקשר 22/05/2009
17 רז איל פינה 02/07/2009
18 סיני אסף שוער 06/06/2010
21 בינר עידן מקשר 23/02/2010
23 ויינברנד איתמר מקשר 08/06/2009
24 מסיקה אימרי מקשר 25/06/2009
28 שמר אבישי מקשר 21/12/2009
44 בוטא אייל מרכז 25/10/2009
55 אשכנזי אורי פינה 26/02/2009

בעלי תפקידים

יואב נאמן
מאמן: יואב נאמן
נטלי חסין
מנהל קבוצה: נטלי חסין

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
11:00
11:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. חולון מכבי גדי ראשון לציון 33-39
09/12/2023, יום ש'
14:00
14:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 2
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון עירוני רחובות 38-34
23/12/2023, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ערד  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 11
אולם הפועל- ערד הפועל ערד מכבי גדי ראשון לציון 33-20
03/01/2024, יום ד'
18:30
18:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 3
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי גדי ראשון לציון 43-34
13/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 5
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי גדי ראשון לציון 33-28
03/02/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי גדי ראשון לציון 44-24
17/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי גדי ראשון לציון 42-40
07/03/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 9
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מכבי גדי ראשון לציון 42-35
30/03/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 7
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה מכבי גדי ראשון לציון 30-35
03/04/2024, יום ד'
19:30
19:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי גדי ראשון לציון 41-45
06/04/2024, יום ש'
15:30
15:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 12
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל אשדוד 38-48
20/04/2024, יום ש'
16:00
16:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 8
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון מ.כ. חולון 46-41
04/05/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 13
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 31-46
06/05/2024, יום ב'
19:30
19:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 4
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל ערד 30-45
11/05/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 14
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 46-40
19/05/2024, יום א'
19:00
19:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  מכבי דימונה
נערים ט דרום, מחזור 10
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון מכבי דימונה 34-36
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
רביבים- ראשל"צ
כתובת האולם: האחד עשרה פינת כתריאל, ראשון לציון


מולטןoryznסמל