איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 לנדרר אלון שוער 24/07/2010
1 קלשניקוב יעקב שוער 12/12/2008
4 רוימי אפיק פיבוט 12/07/2010
5 יאיר נועם שוער 03/09/2010
7 טומשין רותם מקשר 21/11/2009
9 בניטה עמיחי פיבוט 22/11/2009
11 צלליכין נועם מקשר 01/07/2009
13 קווארט נועם פיבוט 01/12/2009
14 גבאי שקד פיבוט 16/08/2010
15 פז אלדר פיבוט 25/09/2009
17 מוסקוביץ זיו פיבוט 11/10/2009
19 ויה עומר פינה 28/01/2009
22 הקנין עוז מקשר 10/08/2009
27 רוזנפלד אופיר פיבוט 14/10/2010
29 שרון אורי פיבוט 29/04/2010
41 קטשוביץ דוד מקשר 14/03/2010

בעלי תפקידים

פאזין הרבויה
מאמן: פאזין הרבויה
קרן טומשין
מנהל קבוצה: קרן טומשין

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
14:00
14:00 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 1
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה הפועל ראשון לציון 22-29
13/12/2023, יום ד'
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 2
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ערד 28-42
16/12/2023, יום ש'
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 3
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 42-17
06/01/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 4
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 35-23
10/01/2024, יום ד'
16:30
16:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי דימונה
נערים ט דרום, מחזור 14
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי דימונה 37-30
13/01/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 5
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 39-35
03/02/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי גדי ראשון לציון 44-24
10/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 8
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 27-19
17/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
גביע המדינה נערים ט', 1/16 גמר
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי גדי ראשון לציון 42-40
30/03/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 10
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 19-41
06/04/2024, יום ש'
14:00
14:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 12
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 29-40
13/04/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 11
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-37
16/04/2024, יום ג'
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 7
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 33-39
04/05/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 13
רביבים- ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 31-46
01/06/2024, יום ש'
11:30
11:30 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 9
אולם הפועל- ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 39-37
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ
כתובת האולם: נאות אשלים רח התזמורת, ראשון לציון


מולטןoryznסמל