איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
3 ביסה איתמר שוער 14/03/2011
3 קפלן גיא שוער 23/05/2011
6 גולדנברג ינאי פינה 05/01/2011
7 כחלון מיכאל מקשר 07/04/2011
8 בר אוריה מקשר 08/05/2011
9 פסרמן בן שוער 25/08/2011
10 קידר אלון מקשר 14/11/2010
11 ידיד שגיא מקשר 05/08/2011
12 וטרלוב דוד שוער 31/07/2011
13 גפן דן מקשר 13/07/2011
14 שובל עידו פינה 22/02/2010
15 קוכמן אורי מקשר 25/05/2009
16 נבון תומר שוער 18/05/2011
17 מיכאלוביץ עמית מרכז 17/12/2010
18 אורן אורי מקשר 11/02/2011
19 יערי גיא פיבוט 13/02/2011
24 בן דן טל מקשר 31/03/2011
29 וייס רועי פיבוט 09/01/2011
33 סמינה אביב פיבוט 28/03/2011
37 נחמה גיא מקשר 21/12/2010
77 רוזנפלד נועם פינה 03/05/2011
88 פרנקל עילאי פינה 04/11/2010
99 רודיטי איתי מקשר 25/08/2011

בעלי תפקידים

אלון נגל
מדריך עד גיל נערים: אלון נגל
אנדרס קוגן
מדריך עד גיל נערים: אנדרס קוגן

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. נתניה
ילדים ז צפון, מחזור 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.כ. נתניה 20-18
23/12/2023, יום ש'
13:30
13:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 אס"א תל אביב 19-34
07/01/2024, יום א'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 3
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 15-20
13/01/2024, יום ש'
09:00
09:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 4
הראשונים- הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 27-26
20/01/2024, יום ש'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי רעננה 24-23
03/02/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 23-33
10/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 21-27
14/02/2024, יום ד'
18:30
18:30 מ.כ. נתניה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 8
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ. נתניה אס"א תל אביב 26-31
09/03/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 10
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 33-24
30/03/2024, יום ש'
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב הפועל קרית אונו 2 27-27
04/05/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 13
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 41-36
08/05/2024, יום ד'
17:00
17:00 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 11
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 28-25
11/05/2024, יום ש'
12:30
12:30 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 14
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 34-29
28/05/2024, יום ג'
19:00
19:00 מכבי רעננה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 12
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה אס"א תל אביב 29-27
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוניברסיטה (עלית)- ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


מולטןoryznסמל