איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 ביגמן רוני שוער 17/01/2012
3 רחמילביץ עידו מקשר 12/12/2013
4 לב דני שוער 06/10/2011
7 וינטרוב דין מקשר 22/09/2011
7 כרמל ניצן מקשר 12/06/2012
8 שבתאי עומר מקשר 12/07/2011
10 מנשה אביב מקשר 12/01/2011
11 סטרול אסף מקשר 11/09/2012
11 רוביו רון מקשר 22/05/2011
13 גוטדנקר אריאל מקשר 10/09/2011
15 מזרחי איתמר מרכז 30/07/2011
17 אמיר יונתן מקשר 05/12/2012
18 שמעוני אור מקשר 09/01/2012
24 צדוק אריאל מקשר 28/10/2010
28 אבנעים אריאל שוער 23/10/2011
30 נמירובסקי ניר מקשר 11/05/2011
33 חן טומי מקשר 19/07/2012
44 נחיאסי עתי פינה 06/09/2011
88 קורן איתמר מקשר 08/07/2012

בעלי תפקידים

אביב פרץ
מאמן: אביב פרץ

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
10:30
10:30 בני הרצליה  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 1
הראשונים- הרצליה בני הרצליה מכבי תל אביב 32-32
23/12/2023, יום ש'
13:00
13:00 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. נתניה
ילדים ז צפון, מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.כ. נתניה 30-24
09/01/2024, יום ג'
19:00
19:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 3
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה מכבי תל אביב 15-21
20/01/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 23-38
10/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 21-27
17/02/2024, יום ש'
09:00
09:00 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב בני הרצליה 25-24
24/02/2024, יום ש'
11:30
11:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 6
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.מ. מוצקין 16-24
28/02/2024, יום ד'
18:30
18:30 מ.כ. נתניה  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 9
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ. נתניה מכבי תל אביב 20-30
16/03/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 11
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי תל אביב 18-24
13/04/2024, יום ש'
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 12
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 25-16
04/05/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 13
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי תל אביב 28-25
11/05/2024, יום ש'
12:30
12:30 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 14
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 34-29
18/05/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 4
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 2 38-17
23/05/2024, יום ה'
19:00
19:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 10
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי רעננה 26-23
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
תיכונט- ת"א
כתובת האולם: שושנה פרסיץ 3, תל אביב


מולטןoryznסמל