איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
4 סגיר רועי פינה 30/04/2011
5 שרון נמרוד מרכז 21/07/2011
6 אלקלעי אביתר פינה 07/10/2011
7 בזרי אופק פינה 25/05/2011
10 אופמן דניאל מרכז 16/11/2010
10 הירש אייל פינה 17/11/2011
10 סער איתן מקשר 24/04/2011
15 לוין נדב פינה 02/02/2011
16 שורק רני שוער 29/03/2011
17 פרידמן אמיר פיבוט 30/08/2011
19 בן יוסף רני פיבוט 20/12/2011
19 וינמן אסף מקשר 12/01/2011
22 גרפי יונתן פינה 29/11/2010
23 אלון תמיר מקשר 23/06/2011
24 עוז עברי פיבוט 04/04/2011
30 גורן עידו מרכז 06/05/2011
31 רווה איתן פינה 12/02/2011

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 26-27
23/12/2023, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 2
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 26-19
06/01/2024, יום ש'
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 29-36
20/01/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 23-38
23/01/2024, יום ג'
19:00
19:00 מכבי רעננה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 4
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה א.ס. רמת השרון 28-19
03/02/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 23-33
17/02/2024, יום ש'
13:30
13:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 8
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 27-27
09/03/2024, יום ש'
08:45
08:45 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 10
הראשונים- הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 30-15
16/03/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי רעננה 21-33
30/03/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 20-31
02/04/2024, יום ג'
18:30
18:30 מ.כ. נתניה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 7
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ. נתניה א.ס. רמת השרון 27-25
13/04/2024, יום ש'
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 12
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 25-16
04/05/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 13
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 41-36
17/06/2024, יום ב'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. נתניה
ילדים ז צפון, מחזור 14
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. נתניה 31-36
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל