איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 הראל יובל פינה 03/09/2009
3 לרנר דניאל פינה 25/03/2012
5 הארלי משעלי נחום פינה 26/08/2012
6 אדלר רותם פינה 04/05/2011
7 לוי אלון פינה 31/05/2011
8 אוחיון מאור פיבוט 21/05/2011
9 וקשטיין ירדן מקשר 05/03/2011
10 גרשמן ניתאי מקשר 02/03/2011
11 לנדמן איתי מקשר 12/02/2012
14 ברב אריאל פינה 20/10/2012
15 ז'נל איתי פיבוט 27/05/2011
17 מור עומר פינה 25/05/2011
21 מזרחי נהוראי חי פינה 04/03/2012
23 עמיאל אורי מקשר 04/08/2011

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
16/12/2023, יום ש'
11:30
11:30 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 12
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו 2 26-12
23/12/2023, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 2
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 26-19
07/01/2024, יום א'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 3
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 15-20
13/01/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מ.כ. נתניה
ילדים ז צפון, מחזור 4
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מ.כ. נתניה 18-14
10/02/2024, יום ש'
10:30
10:30 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 7
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין בני הרצליה 39-29
24/02/2024, יום ש'
11:30
11:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 6
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.מ. מוצקין 16-24
09/03/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 10
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 33-24
17/03/2024, יום א'
18:30
18:30 מ.כ. נתניה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 11
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ. נתניה מ.מ. מוצקין 13-23
30/03/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 20-31
06/04/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.מ. מוצקין 13-29
04/05/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 13
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי תל אביב 28-25
11/05/2024, יום ש'
12:30
12:30 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 14
הראשונים- הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 0-12
14/06/2024, יום ו'
14:00
14:00 מכבי רעננה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 1
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה מ.מ. מוצקין 20-29
15/06/2024, יום ש'
15:00
15:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 8
גושן- קרית מוצקין מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 29-22
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גושן- קרית מוצקין
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


מולטןoryznסמל