איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אוקון דוד מקשר 21/02/2011
1 אושקץ לאון מקשר 27/08/2010
1 אשר תדהר מרכז 04/02/2013
1 באוער אור מקשר 29/05/2011
1 בולשטיין דן מקשר 30/12/2010
1 הוכמן איתי מרכז 25/07/2011
1 הלחמי אור מקשר 20/11/2013
1 זדה יהב מקשר 07/01/2010
1 חשאי איתי פיבוט 24/08/2011
1 מאירוביץ גיל מרכז 18/07/2011
1 נודי דוד פיבוט 11/06/2012
1 סוקולוב מקסימוס מקשר 09/03/2011
1 עדני זיו מקשר 09/01/2011
1 פרידמן אופיר פינה 26/06/2013
1 פרישקולניק גיא מקשר 02/05/2011
1 קיז'נר מקס פינה 23/08/2010
1 ריף רן פיבוט 20/07/2013
1 שטרייכמן נדב מקשר 24/01/2011
1 שמואל מעיין פיבוט 22/08/2010

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
12/12/2023, יום ג'
18:15
18:15 הפועל פ"ת  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 1
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת מכבי רעננה 2 7-24
26/12/2023, יום ג'
18:00
18:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל פ"ת 16-18
07/01/2024, יום א'
16:30
16:30 הפועל פ"ת  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 3
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת מכבי בית"ר ארזים ר"ג 15-18
14/01/2024, יום א'
16:45
16:45 הפועל פ"ת  נגד  מ.כ. חולון 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 4
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת מ.כ. חולון 4 10-24
06/02/2024, יום ג'
18:15
18:15 הפועל פ"ת  נגד  הפועל קרית אונו 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 6
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת הפועל קרית אונו 4 17-31
24/02/2024, יום ש'
18:30
18:30 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 8
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 הפועל פ"ת 36-19
07/03/2024, יום ה'
18:45
18:45 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 10
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל פ"ת 20-16
11/04/2024, יום ה'
18:00
18:00 הפועל פ"ת  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 9
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת הפועל קרית אונו 3 13-13
16/04/2024, יום ג'
18:00
18:00 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 7
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 הפועל פ"ת 22-34
15/05/2024, יום ד'
19:30
19:30 הפועל קרית אונו 4  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 13
ציינין- קרית אונו הפועל קרית אונו 4 הפועל פ"ת 25-14
19/05/2024, יום א'
16:30
16:30 הפועל פ"ת  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 14
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת מ.כ. חולון 2 20-23
26/05/2024, יום א'
19:15
19:15 מ.כ. חולון 4  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 11
קציר- חולון מ.כ. חולון 4 הפועל פ"ת 26-14
02/06/2024, יום א'
16:45
16:45 הפועל פ"ת  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 12
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת א.ס. רמת השרון 2 20-28
16/06/2024, יום א'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל פ"ת 35-20
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת
כתובת האולם: אמסטרדם 20, פתח תקוה


מולטןoryznסמל