איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 פורשטט אלדר פינה 26/09/2010
2 עופר פיינקייג מרכז 05/07/2011
3 דלל סאן פיבוט 30/05/2011
4 בוכריס אליה שוער 30/01/2011
5 גולדין רועי פיבוט 14/07/2011
7 פלד עילי פינה 17/01/2012
8 לוי ינאי פיבוט 01/04/2011
9 סופר אלמוג פיבוט 13/06/2012
10 ידגר אוריאל פיבוט 18/10/2011
11 חליאני עידו שוער 28/02/2011
12 נמיוט עידן פיבוט 15/04/2012
14 בונדר ולדמיר פיבוט 28/07/2011
15 חזן דביר פיבוט 12/09/2011
16 קונקוב אריק פיבוט 27/06/2012
17 שולדרוב יונתן פיבוט 05/11/2011
20 מועלם אדר פיבוט 24/02/2011
51 לוי צבאין מוריץ פיבוט 13/12/2011
73 לב יובל פיבוט 31/10/2012

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 1
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 12-15
28/12/2023, יום ה'
17:15
17:15 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 2
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 4 8-18
07/01/2024, יום א'
16:30
16:30 הפועל פ"ת  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 3
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת מכבי בית"ר ארזים ר"ג 15-18
20/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 מ.כ. חולון 4  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 5
קציר- חולון מ.כ. חולון 4 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 18-10
03/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 6
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג מכבי רעננה 2 12-25
10/02/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 35-6
02/03/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 4  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 9
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 4 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 25-13
07/03/2024, יום ה'
18:45
18:45 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 10
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל פ"ת 20-16
11/03/2024, יום ב'
17:15
17:15 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 8
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 3 13-15
16/03/2024, יום ש'
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 11
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 23-12
06/04/2024, יום ש'
13:30
13:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מ.כ. חולון 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 12
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג מ.כ. חולון 4 7-32
04/05/2024, יום ש'
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 13
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 23-3
11/05/2024, יום ש'
12:00
12:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 14
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 2 13-26
01/06/2024, יום ש'
10:00
10:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 4
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג מ.כ. חולון 2 20-22
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוהל שם- רמת גן
כתובת האולם: רוקח 118, רמת גן


מולטןoryznסמל