איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מ.כ. חולון 2
מ.כ. חולון 2
01/01/2024
19:00, יום ב'
קציר- חולון
א.ס. רמת השרון 2
א.ס. רמת השרון 2

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 כהנא אור מרכז 15/12/2011
1 עטיה דניאל פיבוט 01/01/2012
1 רמתי תום שוער 06/07/2012
4 גרביץ דוד פינה 08/12/2011
4 צוקרמן ברי מקשר 20/04/2012
5 צדוק אלון מרכז 14/11/2011
6 בוחבוט איתי מרכז 26/09/2011
6 גל עומר פיבוט 21/07/2011
10 דוגמא אורי פיבוט 17/12/2012
10 שנהר עומר פינה 29/05/2013
11 בוסקילה בן מקשר 17/09/2010
11 ברמן עידו פינה 27/02/2013
11 וינברגר מתן מרכז 02/03/2012
12 מימון אורי מקשר 07/07/2012
13 קציר אלעד שוער 28/10/2011
14 דומן גיא פיבוט 17/01/2012
15 לירן עומר מרכז 27/01/2011
19 רייטר מיכאל מקשר 24/04/2012

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/01/2024, יום ב'
19:00
19:00 מ.כ. חולון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 2
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 א.ס. רמת השרון 2 0-0
06/01/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי רעננה 2 25-11
13/01/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 א.ס. רמת השרון 2 10-32
03/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 מ.כ. חולון 4  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 6
קציר- חולון מ.כ. חולון 4 א.ס. רמת השרון 2 20-17
10/02/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 35-6
17/02/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 4  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 8
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 4 א.ס. רמת השרון 2 24-27
09/03/2024, יום ש'
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 10
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 א.ס. רמת השרון 2 21-25
16/03/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו 3 22-18
13/04/2024, יום ש'
09:15
09:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. חולון 2 40-13
04/05/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. חולון 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 13
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. חולון 4 33-28
11/05/2024, יום ש'
12:00
12:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 14
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 2 13-26
28/05/2024, יום ג'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו 4 22-20
02/06/2024, יום א'
16:45
16:45 הפועל פ"ת  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 12
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת א.ס. רמת השרון 2 20-28
16/06/2024, יום א'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל פ"ת 35-20
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל