איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 קריג נדב פינה 26/07/2012
2 בירן נדב פינה 25/11/2011
4 מורלי דוד מקשר 03/05/2012
7 כהן דן פינה 16/05/2012
8 גולגשטיין ליבי מקשר 20/11/2011
9 בירן איתי פינה 25/11/2011
10 חנית איטן פינה 31/08/2012
11 כהן שחר מרכז 23/08/2012
18 קון רום פינה 18/02/2012
21 אמברצי אור מקשר 06/02/2012
24 אשר עילי מקשר 24/12/2011
25 ברנע איתמר מקשר 02/05/2012
26 ברנר יהלי מקשר 31/05/2012
27 אדלר אסף מקשר 16/10/2012
28 גרידי אביב פינה 28/05/2012
66 אוסטרובסקי אביתר מקשר 17/12/2011
99 חיימוב נועם מקשר 22/08/2012

בעלי תפקידים

שי דיין
מאמן: שי דיין

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז' גוש דן, מחזור 1
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 12-15
26/12/2023, יום ג'
18:00
18:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל פ"ת
ילדים ז' גוש דן, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל פ"ת 16-18
06/01/2024, יום ש'
09:00
09:00 מ.כ. חולון 4  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 3
קציר- חולון מ.כ. חולון 4 הפועל קרית אונו 3 29-13
13/01/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 א.ס. רמת השרון 2 10-32
20/01/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 4  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 5
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 4 הפועל קרית אונו 3 20-11
03/02/2024, יום ש'
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 6
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מ.כ. חולון 2 23-27
10/02/2024, יום ש'
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 7
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו 3 21-11
09/03/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מ.כ. חולון 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 10
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מ.כ. חולון 4 10-28
11/03/2024, יום ב'
17:15
17:15 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 8
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 3 13-15
16/03/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו 3 22-18
11/04/2024, יום ה'
18:00
18:00 הפועל פ"ת  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 9
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פ"ת הפועל קרית אונו 3 13-13
13/04/2024, יום ש'
12:30
12:30 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל קרית אונו 4
ילדים ז' גוש דן, מחזור 12
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל קרית אונו 4 10-20
04/05/2024, יום ש'
09:00
09:00 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' גוש דן, מחזור 13
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 3 14-13
11/05/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' גוש דן, מחזור 14
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי רעננה 2 10-28
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו
כתובת האולם: רפאל איתן 6, קרית אונו


מולטןoryznסמל