איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 נחמן דורון שוער 21/05/2010
2 שלמה יובל מרכז 28/02/2010
7 רז גיא יגאל מקשר 29/03/2011
9 גורביץ' עידו פינה 29/06/2010
11 ריי שילה מרכז 01/11/2010
12 שושן נועם שוער 14/07/2009
13 שרעבי שי-לי פינה 29/04/2010
14 יפרח יהב מקשר 14/04/2010
15 לוי ליאם פינה 25/06/2011
17 קריאף נועם פינה 03/04/2011
25 שוסטר זיו מקשר 11/01/2011
26 ולוסקו נועם פיבוט 21/10/2010
32 גייר דורי אברהם פיבוט 14/11/2010
55 מרקוס מוניס עידן מקשר 14/06/2010
99 כספי אורי שוער 08/02/2011

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/12/2023, יום ג'
17:30
17:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 33-37
23/12/2023, יום ש'
12:00
12:00 מ.כ. חולון  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 2
קציר- חולון מ.כ. חולון עירוני רחובות 33-37
04/01/2024, יום ה'
19:00
19:00 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 14
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 18-45
11/01/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 3
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות א.כ. נס ציונה 36-35
13/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 4
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 25-31
20/01/2024, יום ש'
12:30
12:30 הפועל ערד  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 13
אולם הפועל- ערד הפועל ערד עירוני רחובות 35-19
25/01/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי יורם ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 5
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מכבי יורם ראשון לציון 28-30
22/02/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 24-33
14/03/2024, יום ה'
19:00
19:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 6
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ערד 25-38
16/03/2024, יום ש'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  א.ס. רמת השרון 2
גביע המדינה ילדים ח, 1/16 גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות א.ס. רמת השרון 2 33-34
23/03/2024, יום ש'
14:00
14:00 א.כ. נס ציונה  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 10
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה עירוני רחובות 45-31
30/03/2024, יום ש'
11:00
11:00 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 8
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד עירוני רחובות 35-38
06/04/2024, יום ש'
15:30
15:30 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 9
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מ.כ. חולון 33-33
13/04/2024, יום ש'
16:30
16:30 מכבי יורם ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 12
רביבים- ראשל"צ מכבי יורם ראשון לציון עירוני רחובות 27-32
20/04/2024, יום ש'
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 11
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 19-30
04/05/2024, יום ש'
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה ילדים ח, רבע גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות אס"א תל אביב 20-30
15/05/2024, יום ד'
18:30
18:30 מ.כ. באר שבע  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 7
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע עירוני רחובות 42-21
24/05/2024, יום ו'
15:00
15:00 עירוני רחובות  נגד  בני הרצליה
גביע המדינה ילדים ח, חצי גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות בני הרצליה 40-30
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
היכל הספורט (קציר)- רחובות
כתובת האולם: חנה אברך 25 פינת כהןיצחק 2, רחובות


מולטןoryznסמל