איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אפרת מיכאל שוער 07/12/2010
3 ביסה איתמר שוער 14/03/2011
4 כהן אורן פינה 27/05/2010
5 גלו פרה חרונימו פינה 17/11/2009
7 לובלינר יואב פיבוט 06/05/2010
8 גולדרינג אריאל מקשר 03/08/2010
9 קדם ברי מקשר 14/10/2010
11 איצקוביץ רז פינה 30/10/2009
12 קליין-מרדיקס ירדן פינה 27/12/2010
13 דהן יובל פיבוט 16/02/2010
14 שובל עידו מקשר 22/02/2010
15 אפרים רון מקשר 08/07/2010
17 דורון לוטן מקשר 15/10/2010
19 יערי גיא פיבוט 13/02/2011
27 מוסקוביץ איתמר מקשר 27/10/2010
28 מרקוביץ שחר מקשר 24/07/2010
32 רמי-זילברמן ינאי פיבוט 20/08/2010
34 סוקולובסקי אלעד מקשר 16/11/2010
77 גרשון מתן שוער 27/12/2009
88 פרנקל עילאי פינה 04/11/2010
99 רובל נתן פינה 26/12/2009

בעלי תפקידים

אלון נגל
מדריך עד גיל נערים: אלון נגל

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
16/12/2023, יום ש'
17:00
17:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי רעננה 32-20
23/12/2023, יום ש'
10:00
10:00 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 3
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 24-28
06/01/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדים ח צפון, מחזור 4
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 29-18
20/01/2024, יום ש'
17:00
17:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 6
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 18-28
19/02/2024, יום ב'
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח צפון, מחזור 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 33-30
24/02/2024, יום ש'
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. נתניה
ילדים ח צפון, מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מ.כ. נתניה 21-30
25/02/2024, יום א'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים ר"ג
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים ר"ג 23-31
04/03/2024, יום ב'
17:15
17:15 מכבי ארזים ר"ג  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 5
אוהל שם- רמת גן מכבי ארזים ר"ג אס"א תל אביב 26-19
09/03/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 10
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 20-29
06/04/2024, יום ש'
17:00
17:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ח צפון, מחזור 12
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב הפועל קרית אונו 23-27
13/04/2024, יום ש'
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 13
הראשונים- הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 27-37
04/05/2024, יום ש'
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה ילדים ח, רבע גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות אס"א תל אביב 20-30
11/05/2024, יום ש'
10:30
10:30 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 15
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 29-26
20/05/2024, יום ב'
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח צפון, מחזור 14
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים ר"ג 25-27
29/05/2024, יום ד'
18:30
18:30 מ.כ. נתניה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 18
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ. נתניה אס"א תל אביב 40-27
01/06/2024, יום ש'
13:30
13:30 מכבי רעננה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 11
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה אס"א תל אביב 28-36
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוניברסיטה (עלית)- ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


מולטןoryznסמל