איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 פסקל אורי פיבוט 30/10/2009
7 ללוז עילאי מקשר 12/03/2010
8 כהן עמית מקשר 26/06/2011
9 איפרגן עידו שוער 15/11/2010
11 רובס ניתאי פינה 11/11/2010
13 דנינו הראל שוער 27/12/2010
14 אוקסמן נועם שוער 06/05/2010
15 הררי נהוראי פיבוט 14/11/2010
16 אלחררי אורי פינה 06/07/2010
18 קורלי ליאור פינה 15/02/2009
20 בניסטי אורי פינה 02/04/2011
23 אמזלג ניב מרכז 19/06/2010
24 גיא ריילי מרכז 12/03/2011
27 דדון אורון פיבוט 07/07/2011
32 סרוסי שליו מקשר 11/01/2010
34 ברברוב מיכאל פיבוט 26/04/2010
35 בן נסבי אורי פיבוט 08/12/2009
45 אובמאיקין תימור פינה 07/05/2011
82 מלכה יונתן פיבוט 24/12/2010
99 טטריאן יונתן מקשר 16/07/2011

בעלי תפקידים

אריאל עזריאיב
מנהל מחלקת נוער: אריאל עזריאיב
אריאל עזריאיב
מאמן: אריאל עזריאיב

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
20/12/2023, יום ד'
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 6
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. באר שבע 18-30
28/12/2023, יום ה'
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 10
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 26-39
04/01/2024, יום ה'
19:00
19:00 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 14
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 18-45
15/01/2024, יום ב'
18:30
18:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 8
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע הפועל ערד 25-20
22/01/2024, יום ב'
18:30
18:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 11
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע מ.כ. חולון 46-23
25/01/2024, יום ה'
18:30
18:30 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 5
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע א.כ. נס ציונה 37-33
07/02/2024, יום ד'
17:30
17:30 מכבי יורם ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 2
בית מכבי- ראשל"צ מכבי יורם ראשון לציון מ.כ. באר שבע 18-38
14/02/2024, יום ד'
18:30
18:30 הפועל ערד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 1
אולם הפועל- ערד הפועל ערד מ.כ. באר שבע 20-32
04/03/2024, יום ב'
18:15
18:15 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי יורם ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 9
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע מכבי יורם ראשון לציון 38-21
27/03/2024, יום ד'
18:00
18:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 13
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע הפועל ראשון לציון 34-32
15/04/2024, יום ב'
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 4
קציר- חולון מ.כ. חולון מ.כ. באר שבע 0-12
02/05/2024, יום ה'
18:45
18:45 א.כ. נס ציונה  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 12
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה מ.כ. באר שבע 0-12
15/05/2024, יום ד'
18:30
18:30 מ.כ. באר שבע  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 7
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע עירוני רחובות 42-21
19/05/2024, יום א'
19:00
19:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 3
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע הפועל אשדוד 45-31
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
רמות (אולם חדש)- ב"ש
כתובת האולם: לוי אשכול 71, באר שבע


מולטןoryznסמל