איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 לנדרר אלון פיבוט 24/07/2010
4 רוימי אפיק פיבוט 12/07/2010
5 יאיר נועם שוער 03/09/2010
7 רוזנפלד אופיר פיבוט 14/10/2010
8 ונונו יונתן פיבוט 28/04/2010
10 מישון שלו מאור פיבוט 01/11/2010
13 שרעבי אריאל פיבוט 05/05/2011
14 גבאי שקד פיבוט 16/08/2010
18 נח יאיר פיבוט 14/01/2010
19 שרון אורי פיבוט 29/04/2010
41 קטשוביץ דוד מקשר 14/03/2010
44 טובי ארבל פיבוט 19/02/2010
77 עובד איתי פיבוט 03/09/2010

בעלי תפקידים

ג'וני אולייניק
מאמן: ג'וני אולייניק
מורן רוזנפלד
מנהל קבוצה: מורן רוזנפלד

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 1
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 36-30
13/12/2023, יום ד'
15:30
15:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 12
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ערד 32-39
20/12/2023, יום ד'
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 6
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. באר שבע 18-30
23/12/2023, יום ש'
14:00
14:00 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 2
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה הפועל ראשון לציון 33-34
06/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי יורם ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 3
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי יורם ראשון לציון 28-22
13/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 4
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 25-31
10/02/2024, יום ש'
11:00
11:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 7
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 26-34
22/02/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 24-33
24/02/2024, יום ש'
11:00
11:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 8
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 31-30
05/03/2024, יום ג'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 9
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 32-28
23/03/2024, יום ש'
14:30
14:30 מכבי יורם ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 10
רביבים- ראשל"צ מכבי יורם ראשון לציון הפועל ראשון לציון 23-37
27/03/2024, יום ד'
18:00
18:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 13
רמות (אולם חדש)- ב"ש מ.כ. באר שבע הפועל ראשון לציון 34-32
20/04/2024, יום ש'
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 11
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 19-30
29/05/2024, יום ד'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 14
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 29-29
01/06/2024, יום ש'
10:00
10:00 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 5
אולם הפועל- ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 32-26
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ
כתובת האולם: נאות אשלים רח התזמורת, ראשון לציון


מולטןoryznסמל