איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.כ. עידו נס ציונה
א.כ. עידו נס ציונה
03/05/2024
15:00, יום ו'
צימרמן החדש- נס ציונה
אס"א "חיליק" תל אביב
אס"א "חיליק" תל אביב

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אונונו רובן שוער 17/01/2008
5 לואיס שגיא פיבוט 28/01/2007
6 נגל גל מקשר 26/11/2007
7 ליבנה-קליין איתי מקשר 09/02/2007
9 גפן ריי פיבוט 28/04/2008
10 גורביץ איתי מרכז 19/07/2008
11 כהן דה לרה שי פינה 11/01/2008
12 מיכאלוביץ איתי פינה 12/12/2008
17 טורקיה ירין פינה 21/09/2006
20 דסקל אלי פיבוט 09/03/2008
21 יאיר אמיר מרכז 08/06/2008
22 קרקעי אפיק ברי מרכז 25/06/2008
28 מדניק שחר מרכז 21/07/2006
33 שילה ארם פינה 08/03/2008
44 אוריין עמית פינה 30/07/2007
66 מטרסו נדב פיבוט 22/06/2008
71 וינר אלון מקשר 29/03/2007
88 פרישמן ג'ייקוב פיבוט 24/01/2007
95 סלע נבו שוער 04/11/2005

בעלי תפקידים

אלון נגל
מנהל קבוצה: אלון נגל
מילוש סאמיץ'
מאמן: מילוש סאמיץ'
שי שחר
מנהל קבוצה: שי שחר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 1
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 22-34
23/12/2023, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א "חיליק" תל אביב 27-32
13/01/2024, יום ש'
18:45
18:45 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער צפון , מחזור 4
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל קרית אונו 2 12-0
21/01/2024, יום א'
18:00
18:00 הפועל קולסקי פ"ת  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 5
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל קולסקי פ"ת אס"א "חיליק" תל אביב 35-21
27/01/2024, יום ש'
17:00
17:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 6
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א "חיליק" תל אביב 33-24
07/02/2024, יום ד'
18:45
18:45 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
נוער צפון , מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל קרית אונו 23-33
10/02/2024, יום ש'
15:00
15:00 מ.כ. חולון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. חולון אס"א "חיליק" תל אביב 33-38
24/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל "רועי" ראשון לציון 35-28
02/03/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 26-29
10/03/2024, יום א'
19:30
19:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית , מחזור 4
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.כ. עידו נס ציונה 31-31
23/03/2024, יום ש'
13:00
13:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 5
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 אס"א "חיליק" תל אביב 22-32
30/03/2024, יום ש'
19:30
19:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל קרית אונו 25-37
06/04/2024, יום ש'
18:00
18:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 6
רביבים- ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון אס"א "חיליק" תל אביב 28-34
13/04/2024, יום ש'
18:30
18:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית , מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.ס. רמת השרון 38-24
03/05/2024, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, חצי גמר
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה אס"א "חיליק" תל אביב 0-0
08/05/2024, יום ד'
19:30
19:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית , מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.כ. עידו נס ציונה 0-0
11/05/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוניברסיטה (עלית)- ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn