איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מכבי אידן ראשון לציון
מכבי אידן ראשון לציון
04/05/2024
18:00, יום ש'
רביבים- ראשל"צ
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 שבי ליאם שוער 05/04/2005
3 רש-ארמן גיא מרכז 25/06/2007
4 ברנס יונתן פינה 07/12/2007
6 זינגר-אידלברג אוריה שוער 16/12/2007
7 לוסטרניק רום פינה 14/03/2006
9 דניאלס איתמר מרכז 25/03/2007
10 שהרבני אריאל פיבוט 08/01/2007
11 בינימיני רועי פינה 21/10/2007
11 כביר אורי מקשר 20/12/2007
13 וייס אור פיבוט 09/02/2007
14 לב עמרי פיבוט 26/06/2008
15 מילגרם עומרי פינה 17/09/2007
18 פופלינגר פלג מקשר 06/03/2007
19 קוצר גלעד שוער 06/05/2008
21 בכר יובל פינה 05/02/2007
21 גלנטי מיכאל מרכז 06/10/2008
24 נחאיסי אורי פינה 07/08/2007
38 גל יונתן שוער 01/01/2007
39 גרובר גיא מקשר 29/10/2007
44 ויינינגר יונתן מרכז 17/06/2007
56 קצנשטיין אורי פיבוט 26/05/2008
66 דויטש יונתן פינה 30/05/2008
66 מונטל תומר פיבוט 14/02/2007
91 שמש ליאור פינה 11/12/2005
95 הימן ניתאי מקשר 09/10/2005
99 סטוקלין בן שוער 19/04/2007

בעלי תפקידים

אבי רש
מאמן: אבי רש

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 1
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 22-34
16/12/2023, יום ש'
18:00
18:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי תל אביב
נוער צפון , מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי תל אביב 32-28
23/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער צפון , מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 28-39
20/01/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נוער צפון , מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 30-31
27/01/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער צפון , מחזור 6
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 2 21-28
04/02/2024, יום א'
18:00
18:00 הפועל קולסקי פ"ת  נגד  מכבי תל אביב
נוער צפון , מחזור 7
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל קולסקי פ"ת מכבי תל אביב 27-11
10/02/2024, יום ש'
14:30
14:30 מכבי תל אביב  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית , מחזור 1
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.כ. עידו נס ציונה 26-34
24/02/2024, יום ש'
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי תל אביב 27-27
02/03/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 26-29
09/03/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 4
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 29-35
19/03/2024, יום ג'
19:30
19:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית , מחזור 5
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.כ. חולון 25-25
30/03/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.כ. עידו נס ציונה 27-26
08/04/2024, יום ב'
19:30
19:30 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון מכבי תל אביב 34-36
13/04/2024, יום ש'
15:30
15:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי אידן ראשון לציון 21-25
04/05/2024, יום ש'
18:00
18:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 9
רביבים- ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון מכבי תל אביב 0-0
11/05/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
תיכונט- ת"א
כתובת האולם: שושנה פרסיץ 3, תל אביב


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn