איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אוזל איתי שוער 05/09/2007
3 פלד עומר מרכז 23/08/2007
7 דואן אביב מקשר 22/02/2007
8 פלח יונתן מרכז 01/11/2008
9 מולדובן דניאל מרכז 16/02/2006
10 פלד הראל פינה 23/08/2007
11 אבלס יובל פינה 26/02/2007
13 שרון אסף פינה 29/05/2006
17 אלקריף ארד פינה 05/11/2007
17 נודל תומר מקשר 16/09/2008
19 קירקריוס אדי פינה 08/03/2006
22 לוי יהונתן שוער 08/10/2007
23 יעיש שלו פינה 21/11/2007
28 אנדלר איתי פיבוט 23/08/2007
31 מרוז עמית שוער 11/09/2008
32 מסיקה נבו פיבוט 15/04/2008
34 לוי ניב מקשר 09/01/2007
77 סטודנב טים פיבוט 16/05/2007
81 בן-דרור אלמוג פיבוט 01/09/2005
88 גרינפלד יהונתן מרכז 14/11/2006
90 עובד נריה פינה 19/10/2005
92 שפק נדב מרכז 27/03/2005
95 טומשין סיון פיבוט 23/11/2005
99 משיח רואי פינה 26/05/2007

בעלי תפקידים

אמיתי דיין
מאמן: אמיתי דיין
שמואל דואן
מנהל קבוצה: שמואל דואן

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נוער דרום, מחזור 1
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון מ.כ. חולון 34-31
16/12/2023, יום ש'
18:00
18:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער דרום, מחזור 2
רביבים- ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון הפועל "רועי" ראשון לציון 26-21
20/12/2023, יום ד'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער דרום, מחזור 3
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון מ.כ. באר שבע 24-41
22/01/2024, יום ב'
20:15
20:15 הפועל אשדוד  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער דרום, מחזור 4
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל "רועי" ראשון לציון 33-27
27/01/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נוער דרום, מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון עירוני רחובות 27-36
03/02/2024, יום ש'
19:00
19:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער דרום, מחזור 7
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה הפועל "רועי" ראשון לציון 37-29
10/02/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער עלית , מחזור 1
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 26-26
24/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל "רועי" ראשון לציון 35-28
02/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית , מחזור 3
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון א.ס. רמת השרון 40-39
06/03/2024, יום ד'
20:15
20:15 הפועל אשדוד  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל "רועי" ראשון לציון 35-27
09/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 4
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל "רועי" ראשון לציון 36-41
23/03/2024, יום ש'
15:00
15:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 5
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון מכבי אידן ראשון לציון 29-33
30/03/2024, יום ש'
17:00
17:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל "רועי" ראשון לציון 37-41
08/04/2024, יום ב'
19:30
19:30 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון מכבי תל אביב 34-36
13/04/2024, יום ש'
19:00
19:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 7
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה הפועל "רועי" ראשון לציון 30-25
01/05/2024, יום ד'
19:30
19:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
חצי גמר פלייאוף נוער, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל "רועי" ראשון לציון 33-36
04/05/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
חצי גמר פלייאוף נוער, מחזור 2
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון א.ס. רמת השרון 42-30
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
נחלת יהודה 360- ראשל"צ
כתובת האולם: העצמאות 37, ראשון לציון


מולטןoryznסמל