איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 לוסטיגמן שחר פינה 05/07/2004
3 טורקיה ירין פינה 21/09/2006
5 ימנר יובל מקשר 29/09/2000
7 ליבנה-קליין איתי מקשר 09/02/2007
9 יוניש רן פיבוט 14/03/1997
10 זהבי ניתן מקשר 01/06/2000
12 דהן גל שוער 27/04/1998
17 זייפרט אייל מרכז 16/10/1994
21 נגל גל מקשר 26/11/2007
24 יאיר עומרי מקשר 24/08/2000
26 אהרוני שליו פינה 06/02/2001
28 מדניק שחר מרכז 21/07/2006
32 כהן יעקב שוער 21/08/1989
77 קורצמן עמית פינה 17/02/2004
81 פלח אורי מרכז 13/06/2004
88 פרישמן ג'ייקוב פיבוט 24/01/2007
95 סלע נבו שוער 04/11/2005
99 בדור עידו מקשר 06/01/2001

בעלי תפקידים

אלון נגל
מנהל קבוצה: אלון נגל
מילוש סאמיץ'
עוזר מאמן: מילוש סאמיץ'

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/08/2023, יום ב'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 34-31
04/09/2023, יום ב'
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  אס"א תל אביב
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 3
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד אס"א תל אביב 26-32
22/09/2023, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון אס"א תל אביב 30-35
27/09/2023, יום ד'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. SGS רמת השרון 46-31
04/10/2023, יום ד'
19:00
19:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 3
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 24-30
24/11/2023, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 4
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד אס"א תל אביב 25-31
01/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 33-31
04/12/2023, יום ב'
20:00
20:00 הפועל רמת גן  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 6
זיסמן-עירוני ר"ג הפועל רמת גן אס"א תל אביב 41-27
08/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 29-25
15/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 8
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 33-30
18/12/2023, יום ב'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.כ. נס-ציונה 32-31
22/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 10
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון אס"א תל אביב 25-31
27/12/2023, יום ד'
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
WINNER, מחזור 11
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה "נאפיס" 33-29
26/01/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 32-26
31/01/2024, יום ד'
19:00
19:00 הפועל רמת גן  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
זיסמן-עירוני ר"ג הפועל רמת גן אס"א תל אביב 36-26
05/02/2024, יום ב'
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 33-34
09/02/2024, יום ו'
14:30
14:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון אס"א תל אביב 42-46
16/02/2024, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב הפועל קרית אונו 25-27
23/02/2024, יום ו'
14:30
14:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה אס"א תל אביב 31-27
01/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה "נאפיס" 32-26
04/03/2024, יום ב'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 30-36
18/03/2024, יום ב'
19:30
19:30 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 10
הראשונים- הרצליה בני הרצליה "נאפיס" אס"א תל אביב 30-36
22/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל רמת גן
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב הפועל רמת גן 34-37
27/03/2024, יום ד'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 8
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 34-28
31/03/2024, יום א'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.כ. נס-ציונה 37-40
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוניברסיטה (עלית)- ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryznסמל