איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בויץ נבוסה שוער 30/12/1996
2 קלוט עומר מרכז 27/04/2005
3 צרפתי דניאל פינה 29/08/1999
7 וויציץ ריסטו מקשר 04/12/1993
8 נחמני אוראל פינה 05/12/2002
13 ליברטי בן מרכז 01/01/1994
16 בוניס שגיא שוער 23/03/1996
16 בר-ציון רועי שוער 11/12/2006
18 לביא עילאי פיבוט 10/08/2006
19 סוסנה נועם מקשר 24/03/2004
22 טורקניץ רם מרכז 26/09/1995
24 פסו לידור מקשר 16/10/2000
33 גולדשטיין איתמר מקשר 15/05/2006
34 מוטולה עמית פינה 25/03/2000
43 להט תמיר פיבוט 05/02/2004
44 דה אלמידה לאונרדו פיבוט 02/09/1992
89 ביטון אריאל פיבוט 29/08/2003
99 שיינפלד איתי פינה 27/07/2003

בעלי תפקידים

אבי כחלון
יו"ר אגודה: אבי כחלון
אביתר גבעון
עוזר מאמן: אביתר גבעון

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
31/08/2023, יום ה'
19:00
19:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 2
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה א.ס. SGS רמת השרון 36-28
04/09/2023, יום ב'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 23-34
07/09/2023, יום ה'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש, חצי גמר
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 23-25
11/09/2023, יום ב'
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש, גמר
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 40-32
22/09/2023, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 23-39
27/09/2023, יום ד'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. SGS רמת השרון 46-31
04/10/2023, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי תל אביב 29-39
24/11/2023, יום ו'
14:00
14:00 הפועל רמת גן  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 4
זיסמן-עירוני ר"ג הפועל רמת גן א.ס. SGS רמת השרון 42-26
01/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 37-37
04/12/2023, יום ב'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 6
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 36-23
08/12/2023, יום ו'
14:00
14:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 31-41
15/12/2023, יום ו'
14:30
14:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 8
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 35-32
18/12/2023, יום ב'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
WINNER, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה "נאפיס" 24-35
22/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 10
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 40-29
27/12/2023, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אשדוד 24-37
26/01/2024, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי תל אביב 28-37
02/02/2024, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי G City ראשון לציון 24-29
09/02/2024, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 27-25
16/02/2024, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 29-24
21/02/2024, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28-30
26/02/2024, יום ב'
20:30
20:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
בית מכבי- ראשל"צ א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 25-36
01/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 31-33
04/03/2024, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. SGS רמת השרון 30-22
22/03/2024, יום ו'
15:20
15:20 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 34-31
29/03/2024, יום ו'
15:45
15:45 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע המדינה WINNER, גמר
דרייב אין- היכל שלמה- ת"א הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 33-30
01/04/2024, יום ב'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אשדוד 34-34
05/04/2024, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 30-30
11/04/2024, יום ה'
19:45
19:45 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 30-28
15/04/2024, יום ב'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
חצי גמר פלייאוף WINNER, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 30-42
19/04/2024, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
חצי גמר פלייאוף WINNER, מחזור 2
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 36-32
30/04/2024, יום ג'
16:50
16:50 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
גמר פלייאוף winner , מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי G City ראשון לציון 34-35
03/05/2024, יום ו'
16:00
16:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 2
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 43-44
08/05/2024, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
גמר פלייאוף winner , מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי G City ראשון לציון 37-41
11/05/2024, יום ש'
17:00
17:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 4
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 34-29
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל