איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מ.כ באר יעקב
מ.כ באר יעקב
01/05/2024
21:00, יום ד'
קציר- חולון
הפועל ירושלים
הפועל ירושלים

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 שריר עומר שוער 10/01/2000
3 טימקובסקי יובל פינה 31/01/1998
4 וינר אלעד מרכז 09/07/2004
5 וברמן ליאם פינה 19/05/2000
5 שירן אורי פינה 25/11/1998
7 אטיאס רועי פינה 25/04/1989
8 יהלום הד פיבוט 30/01/1990
11 מנדל עילאי פינה 14/08/2000
14 כהן רותם מקשר 12/05/1995
16 ויינטראוב אלכסנדר שוער 16/06/1981
17 שטופון פבל מקשר 20/09/1990
18 כהן אלדר פיבוט 18/08/2001
20 עמידור עילי מקשר 16/07/2002
21 מרציאנו ג'סי פינה 21/12/1988
22 גרבר רותם פינה 17/02/1987
23 אורן נועם מקשר 29/11/1992
24 שפירא ניב מרכז 26/06/1998
33 נצר בן מקשר 02/04/2000
77 טרגרמן אופק מקשר 08/01/2001
97 ברקוביץ פלג שוער 02/04/1997
99 גצל בר מרכז 27/08/1989

בעלי תפקידים

בר גצל
מנכ"ל קבוצה: בר גצל
עידו אברהם שמרון
עוזר מאמן: עידו אברהם שמרון
רותם גרבר
יו"ר קבוצה: רותם גרבר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
26/12/2023, יום ג'
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 2
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים הפועל ירושלים 22-24
02/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 3
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל ירושלים 28-28
20/01/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
ארצית דרום, מחזור 4
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים מ.כ. ותיקים חולון 12-25
23/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה הפיראטים  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 5
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה הפיראטים הפועל ירושלים 21-22
03/02/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 6
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים א.כ. נס ציונה 2 26-27
06/02/2024, יום ג'
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 7
ברזילי- רחובות עירוני מיסדים רחובות הפועל ירושלים 25-28
10/02/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  מ.כ באר יעקב
ארצית דרום, מחזור 8
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים מ.כ באר יעקב 23-24
24/02/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 9
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים מכבי הולצמן הארזים 14-22
28/02/2024, יום ד'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 10
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-12
05/03/2024, יום ג'
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 11
קציר- חולון מ.כ. ותיקים חולון הפועל ירושלים 28-27
06/04/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  עירוני מיסדים רחובות
ארצית דרום, מחזור 14
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים עירוני מיסדים רחובות 26-30
01/05/2024, יום ד'
21:00
21:00 מ.כ באר יעקב  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 1
קציר- חולון מ.כ באר יעקב הפועל ירושלים 0-0
21/05/2024, יום ג'
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה 2  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 13
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה 2 הפועל ירושלים 0-0
01/06/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  א.כ. נס ציונה הפיראטים
ארצית דרום, מחזור 12
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים א.כ. נס ציונה הפיראטים 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
מלחה (גולדנברג)- ירושלים
כתובת האולם: אברהם שטרן 3, ירושלים


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn