איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
2 אנגל ניר פינה 15/10/1986
3 רגבי יונתן פינה 13/08/1995
4 יוסף יואב פיבוט 25/09/1997
5 עובדיה טל מרכז 19/03/1989
7 שבו רועי מקשר 08/08/1988
8 מתנה שחר מרכז 29/12/2002
8 קוט אור פיבוט 18/12/1994
10 קואז עומר פיבוט 11/03/1995
12 לנדור ערן שוער 28/12/1968
14 קרן עמית מרכז 01/12/1976
15 זילברמן אלון פינה 31/10/1976
16 אורן אופיר שוער 19/03/1981
17 רוזנבאום רומן מקשר 17/01/1960
18 אברמוביץ ערן מקשר 01/01/1982
19 עליה דוד פינה 03/11/1995
20 גור אריה יעקב פיבוט 04/04/1971
22 כהן גיא מרכז 13/09/1986
23 מורגולוב אליה פינה 01/01/1982
24 וולפגור איתי מקשר 11/07/1999
25 אליהו שרון פינה 09/02/1969
33 יהב טל פינה 20/07/1979
88 צמח דניאל פינה 08/09/2001

בעלי תפקידים

אלדד חפץ
מאמן: אלדד חפץ
יוסי נחום
מנהל קבוצה: יוסי נחום

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
19/12/2023, יום ג'
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני מיסדים רחובות מכבי הולצמן הארזים 19-25
26/12/2023, יום ג'
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 2
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים הפועל ירושלים 22-24
02/01/2024, יום ג'
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
ארצית דרום, מחזור 3
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים מ.כ. ותיקים חולון 24-31
16/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה 2  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 4
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה 2 מכבי הולצמן הארזים 23-22
23/01/2024, יום ג'
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מ.כ באר יעקב
ארצית דרום, מחזור 5
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים מ.כ באר יעקב 30-26
30/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 6
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה מכבי הולצמן הארזים 30-29
06/02/2024, יום ג'
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  א.כ. נס ציונה הפיראטים
ארצית דרום, מחזור 7
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים א.כ. נס ציונה הפיראטים 29-24
24/02/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 9
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים מכבי הולצמן הארזים 14-22
12/03/2024, יום ג'
20:45
20:45 מכבי הולצמן הארזים  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 11
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים א.כ. נס ציונה 2 19-20
19/03/2024, יום ג'
20:15
20:15 מ.כ באר יעקב  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 12
אוהל שם- רמת גן מ.כ באר יעקב מכבי הולצמן הארזים 21-33
05/04/2024, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה הפיראטים  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 14
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה הפיראטים מכבי הולצמן הארזים 17-34
14/04/2024, יום א'
20:30
20:30 מכבי הולצמן הארזים  נגד  עירוני מיסדים רחובות
ארצית דרום, מחזור 8
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים עירוני מיסדים רחובות 26-21
16/04/2024, יום ג'
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 10
קציר- חולון מ.כ. ותיקים חולון מכבי הולצמן הארזים 28-29
30/04/2024, יום ג'
20:30
20:30 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 13
אוהל שם- רמת גן מכבי הולצמן הארזים הפועל ראשל"צ ב טוביה 32-26
21/05/2024, יום ג'
20:30
20:30 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 15
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה מכבי הולצמן הארזים 27-31
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוהל שם- רמת גן
כתובת האולם: רוקח 118, רמת גן


מולטןoryznסמל