איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אברהם אברהם פיבוט 17/06/1974
1 אמיר נדב פינה 05/02/1980
1 אשכנזי נעם פיבוט 02/02/1997
1 בן דוד רועי מקשר 16/12/1994
1 גואטה עומר פינה 06/07/2001
1 גרינברג מאיר פיבוט 28/07/1994
1 דורון ארז פיבוט 30/01/1985
1 דיין שי פינה 08/09/1987
1 דרוקר ארד מקשר 14/09/1998
1 דרוקר עדן מקשר 26/06/1994
1 טולדנו יהלי מרכז 06/01/2000
1 יוסף רועי שוער 19/01/2007
1 כהן עידו פינה 24/10/2001
1 לגזיאל רן פינה 28/11/1988
1 לוי שי פיבוט 26/11/1991
1 ליבוביץ עופר מקשר 16/01/1990
1 לינדמן עידו שוער 24/03/1998
1 מרום שי פינה 07/07/1987
1 סלבסט אמיתי מקשר 07/10/1963
1 צחור איתי פינה 26/12/1999
1 קוטלובסקי אוהד פינה 07/11/1995
1 קליימן יוראי פינה 12/08/2003
1 שחם יונתן פינה 27/07/2004
1 שחם נדב פינה 14/02/2000
1 שלום ניר שוער 19/08/1995
8 שמרון גיא מקשר 04/03/1994

בעלי תפקידים

ברק עמר
מאמן: ברק עמר
עדי מזור
מאמן: עדי מזור
פיני דרוקר
מאמן: פיני דרוקר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
19/12/2023, יום ג'
21:15
21:15 מכבי עוזר פ"ת  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 1
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי עוזר פ"ת הפועל קרית אונו 2 23-24
02/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני לפלר הרצליה 2
ארצית צפון, מחזור 3
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני לפלר הרצליה 2 35-13
16/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.כ.נתניה
ארצית צפון, מחזור 5
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.כ.נתניה 26-21
30/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 6
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו/סביון 2 הפועל קרית אונו 2 29-37
05/03/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי עוזר פ"ת
ארצית צפון, מחזור 10
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי עוזר פ"ת 34-26
12/03/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 11
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי רעננה 2 24-27
19/03/2024, יום ג'
20:30
20:30 בני לפלר הרצליה 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 12
בית צחי (חט"ב זאב)- הרצליה בני לפלר הרצליה 2 הפועל קרית אונו 2 21-37
26/03/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי הקרייתים
ארצית צפון, מחזור 13
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי הקרייתים 24-21
02/04/2024, יום ג'
20:30
20:30 מ.כ.נתניה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 14
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ.נתניה הפועל קרית אונו 2 14-31
09/04/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 15
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל קרית אונו/סביון 2 22-27
07/05/2024, יום ג'
21:00
21:00 אס"א טכניון חיפה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 8
חורב- טכניון חיפה אס"א טכניון חיפה הפועל קרית אונו 2 22-32
26/05/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 2
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו 2 26-29
04/06/2024, יום ג'
21:00
21:00 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 4
גושן- קרית מוצקין מכבי הקרייתים הפועל קרית אונו 2 20-41
09/06/2024, יום א'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 7
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 2 35-28
18/06/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 17
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 אס"א טכניון חיפה 33-13
25/06/2024, יום ג'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 16
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 2 34-33
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו
כתובת האולם: רפאל איתן 6, קרית אונו


מולטןoryznסמל