איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בוטבול אלעד מקשר 21/07/2000
1 ברנשטיין טל מקשר 14/11/2007
1 גרזון אוהד מקשר 25/07/1980
1 גרזון בר מקשר 17/12/2007
1 גרינבלט שניר שוער 26/12/2005
1 דוידוביץ עידו מקשר 05/03/2004
1 ויזר עומר מקשר 26/08/2000
1 זרעו יהלי שוער 07/09/2007
1 לביא דן מקשר 13/05/1981
1 לוי גרינשטיין גל פיבוט 27/10/2006
1 מאירוביץ ליאור מקשר 29/08/2006
1 נצר עומר שוער 28/01/2005
1 סער יולי פיבוט 10/12/1981
1 פת עמרי פינה 08/08/2001
1 קולודני איתי פינה 30/05/2006
1 קינן הראל מרכז 17/08/1981
1 קינן יחזקאל מקשר 18/12/1980
1 רוזנברג תומר מקשר 18/07/2000
1 שאול גיא מרכז 20/12/2006
3 גרינבוים רועי מרכז 15/12/1999
4 בייגל מתן פינה 25/06/2001
6 סגל תם פינה 16/06/1996
6 שיימן עידן מקשר 25/08/1981
12 שם טוב אהוד שוער 14/01/1996
23 שקד לירן פיבוט 06/05/1984

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
04/01/2024, יום ה'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי רעננה 2 19-42
16/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 אס"א טכניון חיפה  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 5
חורב- טכניון חיפה אס"א טכניון חיפה מכבי רעננה 2 16-29
30/01/2024, יום ג'
21:00
21:00 מכבי רעננה 2  נגד  מכבי הקרייתים
ארצית צפון, מחזור 6
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 מכבי הקרייתים 27-25
13/02/2024, יום ג'
20:30
20:30 מ.כ.נתניה  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 8
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ.נתניה מכבי רעננה 2 22-29
03/03/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 10
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו/סביון 2 30-33
12/03/2024, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 11
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי רעננה 2 24-27
26/03/2024, יום ג'
20:30
20:30 בני לפלר הרצליה 2  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 13
הראשונים- הרצליה בני לפלר הרצליה 2 מכבי רעננה 2 20-36
02/04/2024, יום ג'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 14
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 אס"א טכניון חיפה 27-20
07/04/2024, יום א'
21:00
21:00 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 15
גושן- קרית מוצקין מכבי הקרייתים מכבי רעננה 2 20-26
14/04/2024, יום א'
21:00
21:00 מכבי עוזר פ"ת  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 9
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי עוזר פ"ת מכבי רעננה 2 23-28
21/04/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 12
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 א.ס. רמת השרון 2 28-21
30/04/2024, יום ג'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  בני לפלר הרצליה 2
ארצית צפון, מחזור 4
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 בני לפלר הרצליה 2 33-21
07/05/2024, יום ג'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  מ.כ.נתניה
ארצית צפון, מחזור 17
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 מ.כ.נתניה 30-31
19/05/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  מכבי עוזר פ"ת
ארצית צפון, מחזור 18
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 מכבי עוזר פ"ת 38-23
24/05/2024, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 1
סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 מכבי רעננה 2 28-35
26/05/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 2
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו 2 26-29
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
תיכון אביב- רעננה
כתובת האולם: רח' הפרחים 2, רעננה


מולטןoryznסמל