איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון 2
א.ס. רמת השרון 2
21/05/2024
20:45, יום ג'
אורנים- רמה"ש
מכבי הקרייתים
מכבי הקרייתים

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 סיפדו בר פינה 28/05/2006
1 רווה רועי שוער 23/05/2006
4 כאשי יהונתן פינה 14/03/2007
5 רומי אור פינה 26/08/2006
7 סקרבין עמית פינה 13/04/2006
10 פרידור אדם פינה 29/08/2007
13 לוי עשהאל מקשר 27/12/2006
15 ברון אסף מרכז 21/06/2006
19 רביב יונתן מרכז 09/02/2002
20 אלגרנטי איתן מקשר 07/09/2003
21 שגב-רודל איתי מרכז 28/01/2006
22 קלוט איתי מרכז 28/02/2007
25 בר-און יונתן מקשר 14/01/2006
26 דובנוב-רז קאי פינה 26/11/2007
28 פישלוביץ נועם מרכז 14/05/2007
34 גרוס בן מקשר 04/02/2006
43 להט תמיר פיבוט 05/02/2004
44 רז יהלי פיבוט 04/08/2007
71 ארביב קורן פינה 12/09/2006
92 אמאיו עדן שוער 24/12/2006
96 פרבושין דניאל מקשר 16/11/2005

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
04/01/2024, יום ה'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי רעננה 2
ארצית צפון, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי רעננה 2 19-42
09/01/2024, יום ג'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 4
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 אס"א טכניון חיפה 33-37
30/01/2024, יום ג'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי עוזר פ"ת
ארצית צפון, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי עוזר פ"ת 26-38
13/02/2024, יום ג'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  בני לפלר הרצליה 2
ארצית צפון, מחזור 8
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 בני לפלר הרצליה 2 35-35
20/02/2024, יום ג'
21:00
21:00 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 9
גושן- קרית מוצקין מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 2 23-29
05/03/2024, יום ג'
20:30
20:30 מ.כ.נתניה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 10
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ.נתניה א.ס. רמת השרון 2 31-31
12/03/2024, יום ג'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו/סביון 2 34-48
26/03/2024, יום ג'
21:00
21:00 אס"א טכניון חיפה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 13
חורב- טכניון חיפה אס"א טכניון חיפה א.ס. רמת השרון 2 26-33
10/04/2024, יום ד'
21:15
21:15 מכבי עוזר פ"ת  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 15
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי עוזר פ"ת א.ס. רמת השרון 2 26-30
21/04/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 12
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 א.ס. רמת השרון 2 28-21
21/05/2024, יום ג'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי הקרייתים
ארצית צפון, מחזור 18
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי הקרייתים 0-0
28/05/2024, יום ג'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ.נתניה
ארצית צפון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ.נתניה 32-32
02/06/2024, יום א'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 2
סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 א.ס. רמת השרון 2 37-35
04/06/2024, יום ג'
20:30
20:30 בני לפלר הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 17
הראשונים- הרצליה בני לפלר הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 2 35-22
09/06/2024, יום א'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 7
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 2 35-28
25/06/2024, יום ג'
20:30
20:30 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 16
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל