איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
4 שניידר אלה מקשר 04/05/2011
6 שפירא סופי מקשר 11/06/2011
7 סוסנה אלה מקשר 25/10/2011
8 רדושינסקי עדן מקשר 19/12/2010
9 לוי אמילי מקשר 18/08/2011
10 וינבייטר מיקה מקשר 26/09/2011
11 פחימה נויה מקשר 01/08/2011
12 מרקס רוני מקשר 21/12/2011
13 אוחיון הודיה מרכז 20/09/2011
14 גורביץ תמרה מקשר 24/11/2010
15 אמיר קולן רונה מקשר 30/11/2011
17 חיל ליה מקשר 08/04/2011
18 ביצצי שיר מקשר 08/10/2011
20 אלבק עזרא דנה מקשר 24/09/2011
23 לב גאיה פיבוט 16/07/2011
24 קרן עדי מרכז 12/12/2010
25 שמיר טליה מקשר 14/01/2011
26 פלג ליה פיבוט 07/03/2011
27 אייזנברג נגה שוער 12/07/2011
30 חזקי גאיה מקשר 05/06/2011

בעלי תפקידים

בר גצל
מאמן: בר גצל

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
30/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 40-11
06/01/2024, יום ש'
10:30
10:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 3
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג מכבי תל אביב 7-23
20/01/2024, יום ש'
09:30
09:30 בני הרצליה  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 1
הראשונים- הרצליה בני הרצליה מכבי תל אביב 8-47
27/01/2024, יום ש'
13:00
13:00 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז צפון, מחזור 5
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב בני הרצליה 2 34-12
03/02/2024, יום ש'
12:30
12:30 מכבי קרית מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 6
גושן- קרית מוצקין מכבי קרית מוצקין מכבי תל אביב 7-11
10/02/2024, יום ש'
09:00
09:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 28-9
02/03/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 12-25
09/03/2024, יום ש'
12:30
12:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז צפון, מחזור 10
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי בית"ר ארזים ר"ג 23-7
06/04/2024, יום ש'
17:30
17:30 בני הרצליה 2  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 12
הראשונים- הרצליה בני הרצליה 2 מכבי תל אביב 13-35
04/05/2024, יום ש'
13:00
13:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי קרית מוצקין
ילדות ז צפון, מחזור 13
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי קרית מוצקין 18-9
09/05/2024, יום ה'
16:15
16:15 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדות ז צפון, מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב בני הרצליה 37-7
22/05/2024, יום ד'
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 14
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 3-37
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
תיכונט- ת"א
כתובת האולם: שושנה פרסיץ 3, תל אביב


מולטןoryznסמל