איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
5 אהרוני יעל פיבוט 04/09/2011
6 מלץ מאיה שוער 09/09/2011
7 לובלינר ליהיא פיבוט 09/11/2011
8 פיין מילנה פיבוט 15/12/2010
9 ארדיטי מיה פיבוט 12/11/2011
10 רוט יובל פיבוט 04/02/2011
11 כרמל זוהר מרכז 06/06/2011
13 תייר אמילי שוער 27/10/2011
15 שובל דניאל מרכז 06/11/2011
16 קאהן רוני מרכז 29/05/2011
18 אפלבאום מיקה מקשר 11/03/2011
22 אספסריאדיס זואי מקשר 22/06/2011
29 שריר מיה פיבוט 08/10/2011
33 הופמן שי פיבוט 13/08/2011
99 פלד ליוביץ הילה מקשר 07/09/2011

בעלי תפקידים

אלון נגל
מדריך עד גיל נערים: אלון נגל
יוסי אוסלנדר
מאמן: יוסי אוסלנדר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
30/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א תל אביב 40-11
06/01/2024, יום ש'
17:00
17:00 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז צפון, מחזור 3
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 2 25-22
13/01/2024, יום ש'
12:30
12:30 מכבי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 4
גושן- קרית מוצקין מכבי קרית מוצקין אס"א תל אביב 15-12
27/01/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 30-10
03/02/2024, יום ש'
09:30
09:30 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 6
הראשונים- הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 20-34
24/02/2024, יום ש'
13:30
13:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 8
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג אס"א תל אביב 14-20
02/03/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 12-25
30/03/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי קרית מוצקין
ילדות ז צפון, מחזור 11
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי קרית מוצקין 13-17
06/04/2024, יום ש'
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 12
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 15-22
18/05/2024, יום ש'
10:00
10:00 בני הרצליה 2  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 10
הראשונים- הרצליה בני הרצליה 2 אס"א תל אביב 19-20
22/05/2024, יום ד'
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז צפון, מחזור 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי בית"ר ארזים ר"ג 26-18
05/06/2024, יום ד'
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדות ז צפון, מחזור 13
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 33-17
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוניברסיטה (עלית)- ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


מולטןoryznסמל