איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 ברנר ליהיא שוער 11/09/2011
2 קלוט מאיה מרכז 19/11/2011
3 וולף נוגה פיבוט 18/01/2011
3 ז'יטלני עלמה לי מרכז 13/03/2011
4 ברודנו אביגיל מקשר 04/02/2011
5 ארדיטי נועה פינה 05/12/2010
6 ורמוס מיה פיבוט 12/05/2011
8 אביב מיכאלה מקשר 07/06/2011
9 סילוק קורצקי אילי מקשר 12/05/2011
10 ברלינסקי עומר מקשר 21/05/2011
11 ורבין אמה פינה 11/04/2011
12 יערי אלה פיבוט 13/03/2011
13 דפנה חן פינה 02/09/2011
14 אבן שוהם הילי מקשר 06/06/2011
15 קניון נעמה מרכז 09/12/2010
19 רימון עדן מקשר 02/04/2011
20 רימון גלי מקשר 28/04/2011
32 אפוד מאי מרכז 30/05/2011

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
11/12/2023, יום ב'
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז צפון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 2 17-25
30/12/2023, יום ש'
12:30
12:30 מכבי קרית מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 2
גושן- קרית מוצקין מכבי קרית מוצקין א.ס. רמת השרון 15-8
13/01/2024, יום ש'
13:30
13:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 4
הראשונים- הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 16-33
27/01/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 30-10
03/02/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז צפון, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי בית"ר ארזים ר"ג 17-27
10/02/2024, יום ש'
09:00
09:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 28-9
24/02/2024, יום ש'
09:30
09:30 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 8
הראשונים- הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 19-14
02/03/2024, יום ש'
11:00
11:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי קרית מוצקין
ילדות ז צפון, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי קרית מוצקין 10-21
06/04/2024, יום ש'
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 12
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 15-22
04/05/2024, יום ש'
10:30
10:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 13
אוהל שם- רמת גן מכבי בית"ר ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 24-18
22/05/2024, יום ד'
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 14
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 3-37
09/06/2024, יום א'
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדות ז צפון, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 36-19
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל