איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מכבי פתח תקוה
מכבי פתח תקוה
19/05/2024
18:30, יום א'
גולדה- פ"ת
הפועל אשדוד
הפועל אשדוד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 לבדינסקי רעות פיבוט 23/02/2010
2 דיין תמר פיבוט 26/05/2011
3 שוחט מיקה פיבוט 05/01/2010
4 גולדמן אלה פיבוט 05/01/2010
4 גומני מיכל פיבוט 30/06/2012
5 אברמוב אלה פיבוט 05/05/2011
6 ברק עלמה פיבוט 19/04/2011
7 מחלב נויה פיבוט 23/06/2010
7 פוליאקוב יובל פיבוט 29/04/2011
9 קנריק שירה פיבוט 20/01/2010
11 אגמי עופרי פיבוט 03/03/2010
18 אלפרין שיר פיבוט 26/06/2010
18 שני נועם פיבוט 15/03/2010
20 פלרט שלי פיבוט 18/08/2011
22 שחיבר עלמה פיבוט 13/03/2011
27 אלוני רומי פיבוט 11/02/2011
88 אגם נגה פיבוט 11/08/2011
88 איגדל ליה פיבוט 06/05/2011
88 מאירשטיין תמר פיבוט 30/06/2011

בעלי תפקידים

ארז ארבל
מנהל מחלקת נוער: ארז ארבל
ברק משה
מאמן: ברק משה
ולדימיר אסטיקוב
מנהל מחלקת נוער: ולדימיר אסטיקוב

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
16/12/2023, יום ש'
17:15
17:15 מ.כ. חולון  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. חולון מכבי פתח תקוה 35-24
06/01/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 3
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי פתח תקוה 32-16
09/01/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 2
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 18-36
27/01/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי פתח תקוה 28-24
06/02/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  א.כ. נס-ציונה
ילדות ח', מחזור 6
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.כ. נס-ציונה 20-39
10/02/2024, יום ש'
10:30
10:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי פתח תקוה 43-7
26/02/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 8
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל ערד 13-35
05/03/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון
גביע המדינה ילדות ח, סיבוב 1
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ. חולון 13-31
09/03/2024, יום ש'
17:30
17:30 מ.כ חולון 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 9
קציר- חולון מ.כ חולון 2 מכבי פתח תקוה 24-25
30/04/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  בני הרצליה
גביע המדינה ילדות ח, רבע גמר
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה בני הרצליה 22-32
07/05/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 11
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי "הארזים" ר"ג 28-26
16/05/2024, יום ה'
18:00
18:00 בני הרצליה  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 10
הראשונים- הרצליה בני הרצליה מכבי פתח תקוה 29-26
19/05/2024, יום א'
18:30
18:30 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה ילדות ח, חצי גמר
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל אשדוד 0-0
23/05/2024, יום ה'
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 4
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל אשדוד 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גולדה- פ"ת
כתובת האולם: ראשון לציון 8, פתח תקוה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryznסמל