איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 עובד אלה שוער 04/07/2010
3 בן יער אריאל פיבוט 03/03/2010
4 בן נעים מיה פיבוט 24/04/2010
5 אליהו שירה פינה 28/04/2010
8 רחמים שירה פינה 10/07/2010
9 בן שלום אגם מרכז 20/02/2010
9 מנדל איילה פיבוט 22/12/2009
11 יוספולסקי רומי מקשר 21/12/2009
12 מזור מאיה שוער 09/06/2010
14 יחזקאל שחר מרכז 22/03/2010
15 חביבי עמליה מרכז 05/12/2010
19 משרקי עופרי מקשר 14/07/2010
20 רימון גלי מקשר 28/04/2011
22 ביטון רוני מקשר 04/01/2010
27 חכם שירי פינה 02/01/2010
40 חתוכה עדי פינה 22/07/2010
42 דוד תהל מקשר 07/08/2010

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
ילדות ח', מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. נס-ציונה 0-12
23/12/2023, יום ש'
11:00
11:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 48-5
03/01/2024, יום ד'
18:45
18:45 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 12-30
13/01/2024, יום ש'
18:00
18:00 מ.כ חולון 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 4
קציר- חולון מ.כ חולון 2 א.ס. רמת השרון 25-25
27/01/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי פתח תקוה 28-24
03/02/2024, יום ש'
10:00
10:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 6
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג א.ס. רמת השרון 17-25
01/03/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 8
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. רמת השרון 26-25
09/03/2024, יום ש'
14:15
14:15 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ח', מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 16-25
13/03/2024, יום ד'
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
גביע המדינה ילדות ח, סיבוב 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 26-21
06/04/2024, יום ש'
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 25-34
20/05/2024, יום ב'
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח', מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 12-31
05/06/2024, יום ד'
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 10
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 25-27
17/06/2024, יום ב'
16:30
16:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 12
גליל ים ע"ש יוני נתניהו- הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 31-21
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל