איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אליה אורי שוער 15/12/2009
1 גינזבורג לירון פיבוט 19/11/2009
2 שרף גיל מקשר 16/09/2011
5 בילמן עדן מקשר 24/08/2010
7 אבישר שירה פינה 06/10/2010
9 דעבול עדי פיבוט 01/01/2010
10 אלנקוה אגם פינה 22/09/2010
11 בס מיה פיבוט 04/04/2010
12 גולן ליה מקשר 10/02/2010
13 גלילה יובל מרכז 27/10/2010
14 קטן שי לי מרכז 02/06/2010
15 ריזנברג אחינועם מרכז 01/01/2010
17 חלפון נועה פינה 17/08/2010
18 בכור נוי מקשר 18/07/2010
19 כהן ליאור ( דולי ) פינה 02/04/2010
20 אידה מאיה פינה 04/09/2010
20 באמבאלן פרשס פיבוט 20/01/2011
21 סימון נועה מקשר 20/04/2010
23 חודק ליה שוער 06/11/2011
26 כהן יובל פיבוט 17/11/2010
84 בוזו עמית פיבוט 05/12/2009
88 אלגזי מיכל מקשר 16/01/2011
89 לסקה פדות הלנה מרכז 10/05/2011
90 שמעוני אורן שוער 07/11/2011
99 שוחט יעל פינה 28/11/2010

בעלי תפקידים

אלדד חפץ
מאמן: אלדד חפץ

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
30/12/2023, יום ש'
18:30
18:30 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח', מחזור 2
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג מ.כ. חולון 9-33
05/01/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 3
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי "הארזים" ר"ג 26-23
19/01/2024, יום ו'
14:00
14:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ח', מחזור 4
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג הפועל קרית אונו 18-25
03/02/2024, יום ש'
10:00
10:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 6
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג א.ס. רמת השרון 17-25
22/02/2024, יום ה'
20:15
20:15 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 7
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה מכבי "הארזים" ר"ג 35-15
24/02/2024, יום ש'
12:15
12:15 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 1
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג בני הרצליה 21-27
02/03/2024, יום ש'
13:45
13:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי תל אביב
ילדות ח', מחזור 8
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג מכבי תל אביב 10-42
07/03/2024, יום ה'
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 9
אולם הפועל- ערד הפועל ערד מכבי "הארזים" ר"ג 35-10
13/03/2024, יום ד'
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
גביע המדינה ילדות ח, סיבוב 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 26-21
04/05/2024, יום ש'
12:00
12:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי ראשון לציון
גביע המדינה ילדות ח, חצי גמר
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג מכבי ראשון לציון 25-30
07/05/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 11
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי "הארזים" ר"ג 28-26
10/05/2024, יום ו'
15:00
15:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מ.כ חולון 2
ילדות ח', מחזור 10
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג מ.כ חולון 2 23-28
16/05/2024, יום ה'
19:15
19:15 הפועל אשדוד  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 5
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי "הארזים" ר"ג 33-18
01/06/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי פתח תקוה
גביע המדינה ילדות ח, גמר
הדר יוסף ת"א מכבי "הארזים" ר"ג מכבי פתח תקוה 25-24
16/06/2024, יום א'
19:00
19:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ח', מחזור 12
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג הפועל קרית אונו 25-26
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אוהל שם- רמת גן
כתובת האולם: רוקח 118, רמת גן


מולטןoryznסמל