איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 ליבגוט איליי שוער 09/06/2002
1 סימון אופיר פינה 12/11/2001
3 מכלוף אוראל פיבוט 09/02/2004
4 ליבוב תום פינה 26/01/2002
5 מדינה נבו מקשר 20/10/2003
7 גל עמית מקשר 11/08/1992
8 יודוביץ עמית פינה 27/07/2004
10 קצר נועם פינה 04/01/2001
11 מסיקה ליעד מקשר 11/04/2005
11 קפון אלעד פיבוט 11/05/1989
16 אלימלך משה שוער 15/01/1992
16 סימון עומר שוער 16/01/1996
20 דיין אלעד מקשר 04/06/1996
23 ליבגוט רועי פינה 15/08/2002
38 קאסומוביץ' טאריק מקשר 08/08/1992
45 CIRIC STEFAN מרכז 30/03/1991
99 סוקיץ דליבור פיבוט 14/05/1991

בעלי תפקידים

ראובן ברק
פיזיותרפיסט: ראובן ברק
רועי סאסי
מאמן: רועי סאסי
רן זלביגר
מנהל קבוצה: רן זלביגר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/09/2021, יום ד'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. באר שבע
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ג', מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. באר שבע 26-35
05/09/2021, יום א'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ג', מחזור 2
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 28-28
13/09/2021, יום ב'
20:00
20:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש , חצי גמר
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל קרית אונו 33-31
23/09/2021, יום ה'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש , גמר
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל קרית אונו 26-31
03/10/2021, יום א'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 1
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 21-20
08/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-26
11/10/2021, יום ב'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 3
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 25-34
15/10/2021, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 4
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 33-29
27/10/2021, יום ד'
20:00
20:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 6
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל קרית אונו 38-40
12/11/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל "דוראל" חבל אילות 30-32
19/11/2021, יום ו'
14:00
14:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 8
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל קרית אונו 24-27
22/11/2021, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. יובלים חולון 24-28
02/12/2021, יום ה'
19:00
19:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 10
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 22-28
06/12/2021, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 32-29
10/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 11
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל SP אשדוד 32-29
17/12/2021, יום ו'
14:45
14:45 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה "נאפיס" 36-29
04/02/2022, יום ו'
13:30
13:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 27-26
07/02/2022, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה "נאפיס" 35-39
11/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל קרית אונו 36-30
18/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. באר שבע 29-31
22/02/2022, יום ג'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל "דוראל" חבל אילות 28-34
24/02/2022, יום ה'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי דימונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי דימונה 30-27
01/03/2022, יום ג'
19:45
19:45 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 8
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל קרית אונו 37-41
04/03/2022, יום ו'
13:30
13:30 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות הפועל קרית אונו 38-34
10/03/2022, יום ה'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה 31-38
25/03/2022, יום ו'
14:30
14:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 30-30
01/04/2022, יום ו'
16:00
16:00 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל קרית אונו 24-27
04/04/2022, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל SP אשדוד
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל SP אשדוד 29-33
08/04/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל קרית אונו 31-34
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם חדש קרית אונו
כתובת האולם: רפאל איתן 6, קרית אונו


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn