איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 פלד טל שוער 25/03/2004
3 גונן בן-אור פינה 01/08/2004
4 פלח אורי מקשר 13/06/2004
6 בובליל איתי פינה 04/12/2002
7 צרפתי ערן מרכז 18/05/1991
19 גררה יובל מרכז 12/05/1992
20 איבנוביץ ניקולה מקשר 19/12/1998
21 נתן שי פיבוט 19/08/1996
22 צייטלר אראל מקשר 23/02/2001
23 חממי עוז פינה 10/05/1992
25 פסיץ' זיוון פיבוט 07/07/1993
30 סורקיס איתי פינה 03/12/1998
33 עזריאל גל פיבוט 22/09/2002
44 דורסקויץ נמניה מקשר 07/04/2000
66 דמירוביץ ברזד שוער 01/03/1995
81 סלס שון מקשר 15/04/1999
91 כהן נדב פינה 18/10/2002
92 אליאס עומר פינה 07/09/1999
93 אמיר אלמוג שוער 24/01/2005
94 פלח יואב מרכז 27/08/2005
95 אזולאי עמרי שוער 07/03/2002
96 שפק נדב מרכז 27/03/2005
97 מזרחי אפיק פיבוט 13/12/2004
98 קרנטמן ניק פינה 12/11/2004
99 בזק קובי מקשר 01/04/2004

בעלי תפקידים

ניר יעיש
מנהל קבוצה: ניר יעיש
עופר טליתמכר
מנהל קבוצה: עופר טליתמכר
עידן מימון
מאמן: עידן מימון

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/09/2021, יום א'
20:00
20:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 25-34
09/09/2021, יום ה'
20:00
20:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28-33
01/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי ראשון לציון 25-27
08/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-26
11/10/2021, יום ב'
19:15
19:15 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 29-29
15/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 36-34
20/10/2021, יום ד'
19:00
19:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל "דוראל" חבל אילות 25-34
27/10/2021, יום ד'
20:00
20:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 35-38
12/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 7
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 29-29
19/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 34-27
26/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 9
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל SP אשדוד 31-27
03/12/2021, יום ו'
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 10
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-26
10/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 11
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. באר שבע 25-34
22/12/2021, יום ד'
20:00
20:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-33
04/02/2022, יום ו'
16:15
16:15 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28-28
07/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 28-24
11/02/2022, יום ו'
14:30
14:30 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 23-30
14/02/2022, יום ב'
18:30
18:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי ראשון לציון 31-30
18/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 27-30
21/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28-28
25/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 30-25
01/03/2022, יום ג'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-35
10/03/2022, יום ה'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל SP אשדוד 26-26
25/03/2022, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 44-31
01/04/2022, יום ו'
16:00
16:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 1
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 36-35
04/04/2022, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 32-29
08/04/2022, יום ו'
17:00
17:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 3
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 23-24
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם נחלת יהודה
כתובת האולם: העצמאות 37, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn