איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אסרף איליי מקשר 10/09/2005
1 בקשי ירין שוער 10/11/1998
1 דהן גל שוער 27/04/1998
1 דוד עומרי שוער 02/06/2005
1 דוכנה אושר שוער 13/06/2000
1 לוגסי בן שוער 15/12/1994
3 פוליק ירין פינה 14/09/2004
4 גבע ניר מרכז 19/12/1995
5 סבג אסף מקשר 01/10/2000
9 דהן יפתח מקשר 29/06/2002
11 עמר ברק פינה 12/10/1992
15 נוסקוב סרגי מקשר 14/03/1997
16 גוטרמן רן שוער 20/04/1996
19 כהן אורן מקשר 02/12/2001
20 אלגרנטי איתן מקשר 07/09/2003
21 טורגמן אופק פינה 25/04/2000
33 ליאוביץ פיליפ פיבוט 23/02/1997
55 סקרוביץ נמניה מקשר 19/05/1992
67 לוי אלמוג מקשר 09/01/2004
69 ביטון אריאל פיבוט 29/08/2003
77 מרקו עומרי מרכז 29/11/2002

בעלי תפקידים

נדיצקו מאטיץ
מאמן: נדיצקו מאטיץ

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/09/2021, יום ד'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 1
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין בני הרצליה "נאפיס" 32-24
05/09/2021, יום א'
20:00
20:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 25-34
01/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה
WINNER, מחזור 1
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה 27-32
08/10/2021, יום ו'
14:15
14:15 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 2
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות מכבי אבישי קרית מוצקין 33-33
11/10/2021, יום ב'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
WINNER, מחזור 3
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין בני הרצליה "נאפיס" 31-32
15/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 24-34
22/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 5
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. באר שבע 30-36
28/10/2021, יום ה'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל SP אשדוד 36-31
12/11/2021, יום ו'
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 7
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי אבישי קרית מוצקין 32-27
19/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 34-27
26/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 9
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 24-38
02/12/2021, יום ה'
19:00
19:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 10
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 22-28
10/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 11
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי אבישי קרית מוצקין 29-33
17/12/2021, יום ו'
14:00
14:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל "דוראל" חבל אילות 25-26
22/12/2021, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 30-41
28/01/2022, יום ו'
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 33-36
04/02/2022, יום ו'
14:00
14:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי ראשון לציון 32-27
07/02/2022, יום ב'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 32-36
11/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. יובלים חולון 27-23
18/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 27-30
21/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. SGS רמת השרון 37-29
25/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 24-40
28/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל SP אשדוד 33-29
10/03/2022, יום ה'
19:00
19:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי אבישי קרית מוצקין 37-38
25/03/2022, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 44-31
03/04/2022, יום א'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 1
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 26-33
06/04/2022, יום ד'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי ראשון לציון
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 2
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי ראשון לציון 38-26
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם גושן
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn