איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 סטויקוביץ טומיסלב שוער 27/07/1985
2 צורציץ מרקו מקשר 16/04/1992
3 שקלים דניאל פיבוט 17/09/1992
5 צרפתי דניאל פינה 29/08/1999
8 בן-זימן אביעד מרכז 31/03/1998
9 כפולר איתמר פינה 01/02/2005
11 נחמני אוראל מרכז 05/12/2002
12 קפלן ליאור שוער 08/01/1996
15 פבלוביץ מילאן מקשר 30/09/1989
18 הרשקוביץ טל פינה 12/08/1992
19 אפו יוסף פיבוט 01/10/1993
20 מוסיץ איבן מקשר 23/12/1994
21 ג'ינג'יחשוילי עדן מרכז 18/08/1996
22 טורקניץ רם מקשר 26/09/1995
24 חביב נדב מקשר 24/08/1999
30 יהודה איתי מקשר 13/03/2005
34 מוטולה עמית פינה 25/03/2000
43 להט תמיר מקשר 05/02/2004

בעלי תפקידים

אסף לוי
מאמן: אסף לוי

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/09/2021, יום א'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 33-37
10/09/2021, יום ו'
13:00
13:00 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 3
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות א.ס. SGS רמת השרון 41-26
13/09/2021, יום ב'
20:00
20:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש , חצי גמר
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 38-39
01/10/2021, יום ו'
14:00
14:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל "דוראל" חבל אילות 26-33
08/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" א.ס. SGS רמת השרון 34-34
11/10/2021, יום ב'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. באר שבע 21-34
15/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 24-34
28/10/2021, יום ה'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי דימונה 32-37
12/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 7
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 29-29
19/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי ראשון לציון 29-35
03/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 27-27
06/12/2021, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 32-29
10/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה א.ס. SGS רמת השרון 30-26
14/12/2021, יום ג'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 31-22
22/12/2021, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 30-41
28/01/2022, יום ו'
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 33-36
04/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל SP אשדוד 29-30
07/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 28-24
11/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי ראשון לציון 29-36
18/02/2022, יום ו'
16:00
16:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 35-37
21/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. SGS רמת השרון 37-29
25/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 31-35
01/03/2022, יום ג'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-35
06/03/2022, יום א'
18:15
18:15 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
דרייב אין היכל שלמה א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה "נאפיס" 32-38
25/03/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 31-37
28/03/2022, יום ב'
20:00
20:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע המדינה WINNER, גמר
דרייב אין היכל שלמה הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 20-25
31/03/2022, יום ה'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 32-37
03/04/2022, יום א'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה "נאפיס" 40-41
06/04/2022, יום ד'
19:00
19:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" א.ס. SGS רמת השרון 37-33
25/04/2022, יום ב'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 31-36
29/04/2022, יום ו'
16:00
16:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 2
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 35-26
02/05/2022, יום ב'
17:00
17:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 30-34
13/05/2022, יום ו'
15:30
15:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל SP אשדוד
גמר פלייאוף winner , מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל SP אשדוד 34-37
16/05/2022, יום ב'
20:10
20:10 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 32-35
20/05/2022, יום ו'
15:45
15:45 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל SP אשדוד
גמר פלייאוף winner , מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל SP אשדוד 33-30
23/05/2022, יום ב'
20:15
20:15 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 30-31
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn