איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
2 טסטה יאיר פיבוט 02/02/2000
3 שוובר ים פינה 06/01/2004
4 קדם גל מקשר 08/09/1996
7 מאייר אביב פיבוט 05/09/1999
9 עמיאל קסם מקשר 03/01/2000
11 קדמי טל פינה 19/01/1999
12 קוגן חוליאן שוער 25/03/2002
14 סויפרמן דין פיבוט 27/03/1990
15 רדויביץ איגור מקשר 25/06/1990
17 דרסמן דילן פינה 10/03/1999
18 מימון אייל שוער 30/08/1971
21 ג'וקיץ ולדימיר פיבוט 03/01/2002
22 סופר אלון מרכז 02/09/2004
25 ניב-חייט נעם פינה 26/12/2000
33 רקוביץ גורן שוער 07/09/1995
36 כספי גל פינה 31/01/1995
77 טודורוביץ דרקו מקשר 20/11/1993

בעלי תפקידים

יהושע כ"ץ
מנהל קבוצה: יהושע כ"ץ

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/09/2021, יום ה'
19:00
19:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 1
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון הפועל "דוראל" חבל אילות 30-36
10/09/2021, יום ו'
13:00
13:00 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 3
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות א.ס. SGS רמת השרון 41-26
01/10/2021, יום ו'
14:00
14:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל "דוראל" חבל אילות 26-33
08/10/2021, יום ו'
14:15
14:15 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 2
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות מכבי אבישי קרית מוצקין 33-33
11/10/2021, יום ב'
18:30
18:30 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל "דוראל" חבל אילות 31-38
15/10/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 4
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות מכבי דימונה 23-28
20/10/2021, יום ד'
19:00
19:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל "דוראל" חבל אילות 25-34
27/10/2021, יום ד'
17:45
17:45 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות מכבי ראשון לציון 41-32
12/11/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל "דוראל" חבל אילות 30-32
19/11/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 8
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות מ.כ. יובלים חולון 38-29
26/11/2021, יום ו'
14:00
14:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל "דוראל" חבל אילות 29-32
03/12/2021, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל "דוראל" חבל אילות 34-33
10/12/2021, יום ו'
13:00
13:00 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
WINNER, מחזור 11
יטבתה הפועל "דוראל" חבל אילות בני הרצליה "נאפיס" 30-30
17/12/2021, יום ו'
14:00
14:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל "דוראל" חבל אילות 25-26
04/02/2022, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל "דוראל" חבל אילות 26-22
07/02/2022, יום ב'
18:15
18:15 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות מכבי דימונה 25-26
11/02/2022, יום ו'
14:30
14:30 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל "דוראל" חבל אילות 31-36
18/02/2022, יום ו'
14:00
14:00 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה 29-26
22/02/2022, יום ג'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל "דוראל" חבל אילות 28-34
25/02/2022, יום ו'
13:30
13:30 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות מ.כ. באר שבע 28-33
01/03/2022, יום ג'
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 8
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל "דוראל" חבל אילות 29-28
04/03/2022, יום ו'
13:30
13:30 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות הפועל קרית אונו 38-34
11/03/2022, יום ו'
13:45
13:45 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 9
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות בני הרצליה "נאפיס" 31-31
25/03/2022, יום ו'
14:30
14:30 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 10
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל "דוראל" חבל אילות 22-25
01/04/2022, יום ו'
13:30
13:30 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי הישרדות 9-12, מחזור 1
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות מ.כ. באר שבע 37-38
04/04/2022, יום ב'
19:00
19:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי הישרדות 9-12, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל "דוראל" חבל אילות 29-21
08/04/2022, יום ו'
13:30
13:30 הפועל "דוראל" חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
ליגת winner משחקי הישרדות 9-12, מחזור 3
אולם נוף אדום הפועל "דוראל" חבל אילות מכבי דימונה 24-36
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם נוף אדום
כתובת האולם: קיבוץ יטבתה, קיבוץ יטבתה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn