איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
3 בן-גוזי אסף פינה 24/09/1998
5 גרא עומר פיבוט 28/07/1992
7 BABIC ALEKSANDAR מקשר 28/10/1993
8 אקסברוד לו פינה 04/02/2001
10 VUJACIC RISTO מקשר 04/12/1993
11 ביטרמן יוסי פיבוט 10/03/1993
12 kosanovic Milan שוער 14/08/1981
15 ליברמן ירין פינה 10/07/2004
17 קושמרו עמרי מרכז 29/12/1994
20 ILIC STEFAN פיבוט 10/10/1992
21 לוי ניב מקשר 08/06/1993
24 סטלמן עמית פינה 09/01/1993
30 כהן נאור פיבוט 22/09/2004
32 סויסה איתי מרכז 30/05/2001
45 לוין שחר פינה 11/01/1994
63 יצחק עוז שוער 14/03/1998

בעלי תפקידים

אנדראה ווקייביץ
מאמן: אנדראה ווקייביץ

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/09/2021, יום א'
20:00
20:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל SP אשדוד
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל SP אשדוד 28-24
09/09/2021, יום ה'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי דימונה
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי דימונה 19-30
13/09/2021, יום ב'
20:00
20:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש , חצי גמר
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 38-39
23/09/2021, יום ה'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש , גמר
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל קרית אונו 26-31
01/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מ.כ. יובלים חולון 31-27
08/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה הפועל SP אשדוד 36-27
11/10/2021, יום ב'
18:30
18:30 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
WINNER, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל "דוראל" חבל אילות 31-38
15/10/2021, יום ו'
15:00
15:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל SP אשדוד 36-29
28/10/2021, יום ה'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל SP אשדוד 36-31
12/11/2021, יום ו'
14:30
14:30 הפועל SP אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מ.כ. באר שבע 32-37
18/11/2021, יום ה'
19:30
19:30 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי דימונה 26-30
26/11/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 9
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל SP אשדוד 31-27
03/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי ראשון לציון 25-30
10/12/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל SP אשדוד
WINNER, מחזור 11
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל SP אשדוד 32-29
14/12/2021, יום ג'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 31-22
22/12/2021, יום ד'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה 24-36
31/01/2022, יום ב'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מ.כ. יובלים חולון 26-32
04/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל SP אשדוד 29-30
07/02/2022, יום ב'
19:00
19:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 32-36
11/02/2022, יום ו'
14:30
14:30 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 23-30
18/02/2022, יום ו'
16:00
16:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל SP אשדוד 24-25
21/02/2022, יום ב'
19:00
19:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
אולם קציר חולון מ.כ. יובלים חולון הפועל SP אשדוד 34-31
25/02/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 31-35
28/02/2022, יום ב'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל SP אשדוד 33-29
06/03/2022, יום א'
20:30
20:30 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
דרייב אין היכל שלמה הפועל SP אשדוד מכבי ראשון לציון 31-33
10/03/2022, יום ה'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל SP אשדוד 26-26
25/03/2022, יום ו'
14:00
14:00 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי ראשון לציון 31-31
28/03/2022, יום ב'
20:00
20:00 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גביע המדינה WINNER, גמר
דרייב אין היכל שלמה הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 20-25
01/04/2022, יום ו'
16:00
16:00 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל קרית אונו 24-27
04/04/2022, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל SP אשדוד
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל SP אשדוד 29-33
08/04/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל SP אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף winner, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד הפועל קרית אונו 31-34
25/04/2022, יום ב'
19:30
19:30 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי ראשון לציון 33-31
29/04/2022, יום ו'
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 2
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל SP אשדוד 35-31
02/05/2022, יום ב'
19:30
19:30 הפועל SP אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד מכבי ראשון לציון 33-37
06/05/2022, יום ו'
16:15
16:15 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל SP אשדוד
חצי גמר פלייאוף winner , מחזור 4
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל SP אשדוד 31-29
13/05/2022, יום ו'
15:30
15:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל SP אשדוד
גמר פלייאוף winner , מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל SP אשדוד 34-37
16/05/2022, יום ב'
20:10
20:10 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 32-35
20/05/2022, יום ו'
15:45
15:45 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל SP אשדוד
גמר פלייאוף winner , מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל SP אשדוד 33-30
23/05/2022, יום ב'
20:15
20:15 הפועל SP אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל SP אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 30-31
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם מקיף ט'
כתובת האולם: שבט ראובן 2, אשדוד


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn