איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מכבי פתח תקוה
מכבי פתח תקוה
13/03/2024
20:00, יום ד'
גולדה- פ"ת
א.כ. נס ציונה
א.כ. נס ציונה

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בכר ליה שוער 18/08/2008
1 לבדינסקי רעות פיבוט 23/02/2010
2 לזר אביב פיבוט 29/04/2008
3 שוחט מיקה פיבוט 05/01/2010
4 גולדמן אלה פיבוט 05/01/2010
7 גיאת אלה פיבוט 18/11/2009
7 מחלב נויה פיבוט 23/06/2010
9 קנריק שירה פיבוט 20/01/2010
11 אגמי עופרי פיבוט 03/03/2010
18 שני נועם פיבוט 15/03/2010
22 רהב מיקה פיבוט 28/12/2007
33 גינגולד ליה פיבוט 12/02/2008
88 אופיר ליה פיבוט 10/08/2008
88 אלפרין שיר פיבוט 26/06/2010
99 ברגילבסקי סופיה שוער 17/06/2009

בעלי תפקידים

ארז ארבל
מנהל מחלקת נוער: ארז ארבל
ברק משה
מאמן: ברק משה
ולדימיר אסטיקוב
מנהל מחלקת נוער: ולדימיר אסטיקוב

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/12/2023, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י' , מחזור 1
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי "הארזים" ר"ג 33-33
09/12/2023, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי פתח תקוה 25-30
01/01/2024, יום ב'
20:00
20:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 4
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי פתח תקוה 33-48
08/01/2024, יום ב'
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל ערד
נערות י' , מחזור 5
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל ערד 33-27
13/01/2024, יום ש'
13:30
13:30 מ.כ. חולון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 6
קציר- חולון מ.כ. חולון מכבי פתח תקוה 30-37
09/02/2024, יום ו'
14:00
14:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 8
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג מכבי פתח תקוה 31-26
14/02/2024, יום ד'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 9
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 25-32
20/02/2024, יום ג'
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי פתח תקוה
גביע המדינה נערות י', רבע גמר
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי פתח תקוה 30-24
02/03/2024, יום ש'
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 3
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי פתח תקוה 28-24
04/03/2024, יום ב'
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד
נערות י' , מחזור 10
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל אשדוד 32-26
12/03/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י' , מחזור 11
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 45-34
13/03/2024, יום ד'
20:00
20:00 מכבי פתח תקוה  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י' , מחזור 7
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.כ. נס ציונה 0-0
26/03/2024, יום ג'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון
גביע המדינה נערות י', חצי גמר
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ. חולון 30-33
09/04/2024, יום ג'
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון
נערות י' , מחזור 13
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ. חולון 31-26
15/05/2024, יום ד'
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 12
אולם הפועל- ערד הפועל ערד מכבי פתח תקוה 31-44
04/06/2024, יום ג'
20:00
20:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
גביע המדינה נערות י', גמר
הדר יוסף ת"א מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 24-31
01/08/2024, יום ה'
20:30
20:30 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 14
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה מכבי פתח תקוה 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גולדה- פ"ת
כתובת האולם: ראשון לציון 8, פתח תקוה


מולטןoryznסמל