איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
17/04/2024
18:45, יום ד'
אורנים- רמה"ש
א.כ. נס ציונה
א.כ. נס ציונה

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בר דוד ביילי מרכז 21/07/2008
1 פלה אליאן פינה 27/07/2009
1 קורדובה אריאלה מקשר 29/09/2008
1 שפיר נועה מקשר 18/12/2007
7 ממן שירה פינה 20/01/2009
7 סקורניק ליאן מרכז 07/01/2008
8 גולדברג עומר פיבוט 20/01/2008
8 הרץ נעמה מרכז 26/04/2009
9 סובלמן אלמה מקשר 15/10/2009
10 פסו גאיה פינה 01/05/2009
11 זיו מיקה פינה 01/01/2009
11 רוטשילד תמר מרכז 02/06/2009
12 קימל לייה שוער 02/06/2008
13 אברגיל ליה מרכז 19/08/2008
13 שליבו מוריה מרכז 27/01/2009
15 סעד אלי פיבוט 02/08/2009
17 אמאיו אמלין שוער 17/07/2008
17 פיינשטיין שירה פיבוט 06/01/2009
18 חנגל אלה מקשר 11/12/2008
19 בנדלר גאיה פיבוט 07/07/2008
20 טווינסטרא שיר-דילן מקשר 15/10/2009
21 ציטרון מאיה פינה 10/02/2009
24 גואטה תמר מקשר 13/09/2008
31 מזור אלה מרכז 24/01/2009

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
13:00
13:00 מ.כ. חולון  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. חולון א.ס. רמת השרון 29-34
09/12/2023, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י' , מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי פתח תקוה 25-30
09/01/2024, יום ג'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
נערות י' , מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל אשדוד 23-22
15/01/2024, יום ב'
20:00
20:00 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 6
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. רמת השרון 27-33
03/02/2024, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נערות י' , מחזור 8
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 33-23
14/02/2024, יום ד'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 9
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 25-32
29/02/2024, יום ה'
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 14
אולם הפועל- ערד הפועל ערד א.ס. רמת השרון 24-34
14/03/2024, יום ה'
18:45
18:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 3
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג א.ס. רמת השרון 27-29
18/03/2024, יום ב'
20:00
20:00 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
גביע המדינה נערות י', רבע גמר
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. רמת השרון 15-31
06/04/2024, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י' , מחזור 13
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 22-20
17/04/2024, יום ד'
18:45
18:45 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י' , מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. נס ציונה 0-0
18/05/2024, יום ש'
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 4
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה א.ס. רמת השרון 28-27
28/05/2024, יום ג'
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י' , מחזור 12
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 18-42
16/06/2024, יום א'
20:00
20:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
נערות י' , מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 30-25
01/08/2024, יום ה'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י' , מחזור 10
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל