איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 עובד אלה שוער 04/07/2010
7 ממן שירה פינה 20/01/2009
8 הרץ נעמה מרכז 26/04/2009
9 מנדל איילה פיבוט 22/12/2009
9 סובלמן אלמה מקשר 15/10/2009
10 פסו גאיה פינה 01/05/2009
11 יוספולסקי רומי פינה 21/12/2009
11 רוטשילד תמר מרכז 02/06/2009
12 מזור מאיה שוער 09/06/2010
13 שליבו מוריה מרכז 27/01/2009
15 סעד אלי מרכז 02/08/2009
16 בילגוראי אורי פינה 04/11/2009
17 פיינשטיין שירה פיבוט 06/01/2009
18 חנגל אלה מקשר 11/12/2008
19 אלון תמר פיבוט 03/10/2009
20 טווינסטרא שיר-דילן מרכז 15/10/2009
21 ציטרון מאיה פינה 10/02/2009
24 אלמוג הילה פיבוט 06/05/2009
26 חגשורי נטע פיבוט 24/02/2009
28 אהרונסון רוני פינה 27/12/2009
31 מזור אלה מרכז 24/01/2009

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס.רמת השרון
נערות ט', מחזור 1
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס.רמת השרון 28-25
23/12/2023, יום ש'
14:30
14:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נערות ט', מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון מ.כ. חולון 19-19
04/01/2024, יום ה'
17:15
17:15 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  א.ס.רמת השרון
נערות ט', מחזור 3
אוהל שם- רמת גן מכבי "הארזים" ר"ג א.ס.רמת השרון 16-25
09/01/2024, יום ג'
17:30
17:30 א.ס.רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
נערות ט', מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון הפועל אשדוד 27-28
13/01/2024, יום ש'
16:00
16:00 אס"א תל אביב  נגד  א.ס.רמת השרון
נערות ט', מחזור 4
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס.רמת השרון 23-16
03/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס.רמת השרון
נערות ט', מחזור 6
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס.רמת השרון 29-22
10/02/2024, יום ש'
14:30
14:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג 2
נערות ט', מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 2 11-19
22/03/2024, יום ו'
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס.רמת השרון
נערות ט', מחזור 8
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס.רמת השרון 28-37
30/03/2024, יום ש'
14:00
14:00 א.ס.רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
גביע המדינה נערות ט', סיבוב 1
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון מ.כ. חולון 24-26
19/05/2024, יום א'
19:00
19:00 א.ס.רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
גביע המדינה נערות ט', חצי גמר
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 32-23
25/05/2024, יום ש'
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  א.ס.רמת השרון
נערות ט', מחזור 10
קציר- חולון מ.כ. חולון א.ס.רמת השרון 21-29
01/06/2024, יום ש'
20:00
20:00 א.ס.רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות ט', מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון א.כ. נס ציונה 25-26
08/06/2024, יום ש'
14:30
14:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות ט', מחזור 12
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון מכבי ראשון לציון 32-21
13/06/2024, יום ה'
19:15
19:15 א.ס.רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות ט', מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס.רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 38-30
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל