איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
3 דובנוב רז ריף פינה 16/05/2012
6 אייזנברג יותם מקשר 24/08/2012
7 אהרוני אביב פינה 31/05/2012
8 גולדברג דניאל מקשר 13/02/2012
8 יוסף ליאון מקשר 31/05/2012
9 פישלוביץ נדב מרכז 23/01/2012
10 ברן איתן פינה 26/03/2012
11 קלוט רועי מרכז 18/11/2012
12 רוזנבליט יואב שוער 13/08/2012
15 מור עמית מקשר 08/11/2011
19 משה אורי מרכז 16/02/2012

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
16:00
16:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז דן, מחזור 1
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 א.ס. רמת השרון 3 32-15
06/01/2024, יום ש'
11:00
11:00 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז דן, מחזור 3
הראשונים- הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 3 18-18
13/01/2024, יום ש'
11:30
11:30 הפועל קרית אונו 5  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז דן, מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 5 א.ס. רמת השרון 3 14-40
17/01/2024, יום ד'
16:00
16:00 מכבי תל אביב 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז דן, מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב 2 א.ס. רמת השרון 3 31-28
03/02/2024, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז דן, מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 א.ס. רמת השרון 3 18-30
10/02/2024, יום ש'
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון 3  נגד  א.כ נס ציונה 3
ילדים ז דן, מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 א.כ נס ציונה 3 19-24
17/02/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ז דן, מחזור 8
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי ראשון לציון 2 18-33
09/03/2024, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ז דן, מחזור 10
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 בני הרצליה 2 23-15
16/03/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז דן, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל קרית אונו 5 38-15
04/05/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז דן, מחזור 13
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל ראשון לציון 2 37-21
11/05/2024, יום ש'
09:15
09:15 א.כ נס ציונה 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז דן, מחזור 14
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ נס ציונה 3 א.ס. רמת השרון 3 17-23
01/06/2024, יום ש'
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז דן, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי תל אביב 2 20-23
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


מולטןoryznסמל