איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אזולאי טל שוער 22/06/2011
3 אילן נויה פיבוט 24/02/2011
5 ג'נשוילי אווה פיבוט 05/05/2011
6 חממי ליה פיבוט 04/04/2011
7 יפת שחר פיבוט 20/06/2011
8 יוסף מעיין פיבוט 12/01/2011
10 איש טוב ירדן פיבוט 03/01/2012
11 זיו רוני פיבוט 15/02/2011
12 יריב נטע פיבוט 08/04/2011
13 יודוביץ ליאור פיבוט 03/11/2011
15 שריקי רון פיבוט 25/04/2011
16 מיכאל ספיר פיבוט 25/07/2011
17 שאלו גאיה פיבוט 05/11/2012
18 חמיאס אדר פיבוט 15/03/2011
19 קירקיריוס גלי פיבוט 28/10/2011
20 חלבי אריאל פיבוט 22/03/2011
23 טוביאק רוני פיבוט 20/01/2012
81 קנוש נועם פיבוט 26/06/2012

בעלי תפקידים

אריאל ביטון
מאמן: אריאל ביטון
יוני אישטוב
מנהל קבוצה: יוני אישטוב
שי חמיאס
מנהל קבוצה: שי חמיאס

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
11:00
11:00 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 1
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה הפועל ראשון לציון 22-28
30/12/2023, יום ש'
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
ילדות ז' דרום, מחזור 2
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ערד 4-23
13/01/2024, יום ש'
16:30
16:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 7
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי ראשון לציון 30-26
24/01/2024, יום ד'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי דימונה
ילדות ז' דרום, מחזור 10
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי דימונה 16-26
27/01/2024, יום ש'
10:30
10:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 5
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 22-15
03/02/2024, יום ש'
12:30
12:30 מ.כ. חולון 3  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 6
קציר- חולון מ.כ. חולון 3 הפועל ראשון לציון 21-17
24/02/2024, יום ש'
13:00
13:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז' דרום, מחזור 8
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 23-14
09/04/2024, יום ג'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ז' דרום, מחזור 12
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 22-33
16/04/2024, יום ג'
12:30
12:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 3
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 36-15
30/04/2024, יום ג'
17:45
17:45 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון 3
ילדות ז' דרום, מחזור 13
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 3 14-14
02/06/2024, יום א'
18:15
18:15 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 9
אולם הפועל- ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 25-11
10/06/2024, יום ב'
18:30
18:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ז' דרום, מחזור 14
רביבים- ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 12-27
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ
כתובת האולם: נאות אשלים רח התזמורת, ראשון לציון


מולטןoryznסמל